Porady

Wanna z funkcją prysznica – łazienka dwa w jednym!

Zarówno wanna jak i prysznic decydują o charakterze łazienki – miejscu, w którym priorytetem jest nasze dobre samopoczucie i bezpieczeństwo.

Symbolizują one dwa bardzo odmienne podejścia do życia. Jedno stawia bardziej na praktykę i efektywność, zaś drugie wiąże się z mniejszym pośpiechem i troską o najdrobniejsze szczegóły. Są różne, ale tak naprawdę bardzo się nawzajem uzupełniają. W dyskusji na temat wyboru między wanną a prysznicem można mieć początkowo bardzo zdecydowaną opinię, ale nigdy nie wiadomo, czy z czasem nie zmieni się zdania wraz z poznawaniem korzyści związanych z tym drugim sposobem dbania o higienę osobistą, zwłaszcza, że czas na nią poświęcany może być przez każdego z nas postrzegany inaczej.

Bez względu na to, czy wolimy wnętrza klasyczne czy współczesne, o większej czy mniejszej powierzchni, czy wykonujemy czynności bez pośpiechu czy szybkim tempem – prysznic i wanna to dwa kluczowe elementy mające wpływ na nasze codzienne życie. Coraz częściej te dwa przedmioty pojawiają się obok siebie, tworząc przestrzeń łazienkową dającą nam prawdziwy komfort i dobre samopoczucie.

 

Prysznic – dynamika na początek dnia

Prysznic to niezwykle ważny przystanek na drodze do rozbudzenia się. Dosłownie wskakujemy pod niego, byśmy mogli stawić czoła codziennym obowiązkom z pełnią świadomości i energii. To szalone tempo poprawia nam nastrój, dlatego coraz ważniejsza staje się dla nas możliwość swobodnego poruszania się w kabinie prysznicowej. Bezpieczeństwo i przestronność to jedne z czynników, które nabierają fundamentalnego znaczenia i wpływają na nasze decyzje podczas wybierania typu rozwiązań, jakie chcemy zamontować.

Brodziki Terran i brodziki Helios, dają poczucie bezpieczeństwa, dzięki nim można cieszyć się codzienną chwilą pod prysznicem ze spokojem i bez obaw. Brodziki prysznicowe te wykonano z rewolucyjnej mieszanki minerałów i żywic Stonex® o wyjątkowych właściwościach antypoślizgowych, a ponieważ istnieje możliwość docięcia na wymiar,zapewniają łatwy dostęp i pasują do każdego prysznica. Teksturowane wykończenie bardzo przypomina drewno lub naturalny kamień, a szeroka paleta kolorów pozwala uzyskać prawdziwie nowoczesne wzornictwo. Aktualną ofertę brodzików Roca można znaleźć tutaj.

Prysznic Capital

Wanna – spokój i zatrzymanie czasu

Gdy już się wydawało, że współczesny tryb życia nie da nam momentu wytchnienia, tempo zaczęło się zmieniać, dając czas na odkrywanie miejsc i chwil na nowo. Wanna zdecydowanie i triumfalnie powraca, dając radość wszystkim tym, którzy widzą w niej przepustkę do krainy relaksu z dala od codzienności. Może korzystasz z niej jako nagrody na koniec dnia, może masz małe dzieci, a może lubisz wygodę i bezpieczeństwo, jakie daje? Tak czy inaczej, dla wielu rodzin wanna jest kluczowym przedmiotem w domu.

Zarówno wanny o klasycznym wykończeniu (np. wysmakowany model wanny Newcast), jak i proste, a zarazem eleganckie (jak subtelna Virginia) , są tym, co nadaje osobistego charakteru miejscu, w którym dbamy o higienę i gdzie możemy skupić się na swoich potrzebach oraz poświęcić nieco czasu na ulubioną książkę lub muzykę. Aktualną ofertę wanien Roca można znaleźć tutaj.

Prysznic z wanną - nie musisz wybierać

Ponieważ nie lubimy sytuacji, w których musimy z czegoś rezygnować i w miarę możliwości nie powinniśmy tego robić, istnieje jeszcze trzecia opcja. Jeśli tylko mamy wystarczająco dużo powierzchni, możemy skorzystać z zalet i funkcji zarówno wanny, jak i prysznica. W ten sposób uzyskamy komfortową przestrzeń do higieny osobistej dostosowaną do tego, czego w danym momencie potrzebujemy.

Rozwiązania mieszane, w których część przestrzeni jest zarezerwowana na brodzik, a część na wannę, zapewniają najwyższy poziom higieny i pozwalają stworzyć wspaniałą harmonię wzorów i mieszankę stylów. Użytkownicy, którzy chcą jeszcze więcej i poszukują nowych doznań, mogą zamontować rozwiązania z hydromasażem lub chromoterapią. Możesz wybierać do woli – wystarczy, że się zdecydujesz.

Prysznic Metropolis
Udostępnij