Porady

Porady ekspertów – wanny

Szukasz porady, nie wiesz na co zwrócić uwagę, nurtują cię tematy związane z montażem, skontaktuj się z nami. Czeka na ciebie zespół ekspertów Roca, który ma wyspecjalizowaną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Pytaj przez infolinię (infolinia@roca.pl) lub przez nasz profil: https://www.facebook.com/RocaSanitario/?brand_redir=593734300672646

1. W których systemach hydromasażu występuje ozonator ?

We wszystkich aktualnie oferowanych: Effects Gold i Smart Waterair +

2. Czy do wanien żeliwnych są dostępne zagłówki ?

Do wybranych wanien żeliwnych posiadamy dedykowane zagłówki. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku na stronie roca.pl.

3. Czy do wanny Easy prostokątnej jest w komplecie zestaw montażowy ?

Do wanny dołączony jest zestaw nóg. Syfon należy dokupić we własnym zakresie.

4. Z jakiej grubości akrylu są wykonane wanny Roca ?

Grubość wierzchniej warstwy akrylu wynosi 3,2 mm.  Dodatkowo, co bardzo istotne wanny Roca są wzmocnione włóknem szklanym tzw. laminatem)

5. W jaki sposób odkamienić system powietrzny w wannie z hydromasażem?

Należy zalać wannę wodą do poziomu ok 5 cm od dna i wsypać ½ paczki spożywczego kwasku cytrynowego. Można wymieszać dla szybszego rozpuszczenia. Następnie kilka razy powtórzyć następujący cykl: Należy uruchomić masaż powietrzny (perełkowy) na około 30 sekund i pozostawić na ok 20 min.

6.- Bardzo proszę o informację, jaki syfon jest dostępny w komplecie z wanną Raina?

W komplecie z wanną Raina dostępny jest syfon typu click-clack o numerze referencyjnym PD5000150.
Syfon ten jest przeznaczony także do wanien kompozytowych Ariane, Maui oraz Ona. Wszystkie akcesoria do wanien znajdą Państwo na stronie numer 307 w cenniku Roca.

7.- Jaka jest grubość akrylu w wannie z kolekcji Linea?

Akryl w wannach z kolekcji Linea ma grubość 4 milimetrów.

8.- Czy jest możliwość i jeśli tak, to w którym salonie, zobaczenia wanny Virginia? 

Zapraszamy do odwiedzenia mapy z punktami sprzedażowymi na naszej stronie https://www.roca.pl/punkty-sprzedazy. Następnie prosimy o bezpośredni kontakt z salonem, który Państwa interesuje, by sprawdzić dostępność produktu.

9.- Czy można dokupić sam korek do wanny, czy konieczny jest zakup całego nowego syfonu?

Tutaj wiele zależy od wanny. W większości przypadków jednak korek typu click-clack jest sprzedawany w komplecie z syfonem.

10.- Jaką gwarancją objęte są wanny akrylowe z oferty Roca?

Przy wannach i brodzikach akrylowych Roca gwarancja jest podzielona na całe produkty i powierzchnię. Całe produkty są objęte dwuletnią gwarancją, natomiast na samą powierzchnię akrylową gwarancja jest już siedmioletnia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami gwarancji na stronie 370 cennika Roca.

11.- Jaka jest dokładna głębokość wanny Vita o wymiarach 1700×750 mm?

Zgodnie z tabelą wymiarów zawartej w cenniku Roca na stronie 285, głębokość wanny Vita wynosi 460 mm.

12.- Bardzo proszę o informację, czy obudowa z wanny Poolspa Klio w rozmiarze 140×140 będzie pasowała również do modelu Francja o tych samych parametrach (140×140)?

Niestety nie będzie pasowała, ponieważ wykończenie korony jest różne dla obu wanien.

13.- Proszę o informację, w jakim kolorze jest pokrywa przelewu w wannie wolnostojącej Harmony o wymiarach 1700×700 mm w kolorze białym o numerze referencyjnym A24T443000?

Przelew w wannie Harmony jest w kolorze chromu. 

14.- Czym należy czyścić wannę żeliwną, by długo zachowała swój wygląd i była odporna na zarysowania?

Do mycia wanien żeliwnych zalecamy korzystanie ze środków naturalnych na bazie mydła i wody. Nie należy czyścić tych produktów środkami o właściwościach ścieralnych, ani o odczynie kwasowym. Po każdym myciu wannę należy spłukać wodą, po czym najlepiej wysuszyć miekką szmatką.

15.- Jaki jest czas oczekiwania na wannę żeliwną z kolekcji Malibu i gdzie można ją zamówić?

O dostępność oraz sprzedaż konkretnych produktów prosimy pytać w salonie sprzedaży. Aby zapoznać z listą salonów Roca,  zachęcamy do odwiedzenia strony pod adresem: https://www.roca.pl/punkty-sprzedazy.

 

Udostępnij