Porady

POBAW SIĘ KSZTAŁTAMI

WYBIERZ OKRĄGŁE LUSTRO ŁAZIENKOWE Z OŚWIETLENIEM

By każdego dnia witać się ze sobą… uśmiechem!

Będąc krzywą bez końca, okrąg stał się symbolem nieskończoności. To ikona doskonałości, wobec której możesz wyrazić swój podziw poprzez montaż okrągłego lustra. Ta idealna, zamknięta linia tworzy równowagę i harmonię- czyli dokładnie to, czego poszukujesz podczas zabiegów w łazience.

Iridia — szlachetne, okrągłe lustro łazienkowe z oświetleniem

Model Iridia dostępny w wymiarze 80 cm, to lustro łazienkowe z oświetleniem krawędziowym, które można dostosować do indywidualnych preferencji.

Daj się pochłonąć otulającemu światłu LED, które emanuje z całego obwodu lustra. Sterowanie nim jest dziecinnie proste — wystarczy nacisnąć jeden z dwóch przycisków schowanych pod powierzchnią. Drugi przycisk pozwala w wygodny sposób włączyć odmgławiacz, który wyłącza się sam po upływie godziny, jeśli w natłoku codziennych spraw zapomnisz o tym zapomnisz.

 

Pewnie zauroczeni lustrem zastanawiacie się- jakie będą pasować do niego szafki łazienkowe? Podpowiadamy w poniższym aranżacjach- lustro to doskonale komponuje się ze stylem vintage- w kolekcji łazienkowej Carmen, jak również jest uzupełnieniem stylu nowoczesnego- w kolekcji Beyond

I jeszcze jedno- oprócz swoich funkcji, jest jeszcze ta najważniejsza- staje się piękną ozdobą łazienki.

Udostępnij