Porady

Najlepsi pomocnicy w utrzymaniu ładu w łazience. Meble łazienkowe Roca.

Szafki łazienkowe oferują dodatkowe miejsce do przechowywania. Dzięki temu możesz lepiej uporządkować swoją przestrzeń. Odkryj, które rozwiązanie będzie najlepsze dla ciebie.

Zachowanie porządku w łazience nie musi oznaczać pozbywania się ulubionych przedmiotów. Wystarczy, że lepiej zorganizujesz przestrzeń z meblami Roca. Wszystkie niezbędne drobiazgi możesz w łatwy sposób posortować i ułożyć na półkach i w szufladach, ponieważ zyskujesz dodatkową przestrzeń.

Zaufaj nam, jesteśmy ekspertami i proponujemy wiele opcji: Kolumny, szafki podwieszane, szafki z lustrem, półki. Przekonaj się, co pasuje do ciebie, twojego wnętrza i stylu życia. Znajdź idealnego partnera do twoich rutynowych czynności.

Kolumny łazienkowe

To mebel o największych gabarytach, dzięki któremu każdy członek rodziny może mieć swoją półkę. Niektóre słupki łazienkowe mają aż 5 półek, a ich wysokość może być regulowana. Kolumny są wyposażone w drzwi skrywając zawartość i oferowane są w różnych stylach: Vintage, nowoczesnym, minimalistycznym czy industrialnym i różnej kolorystyce: bieli, antracycie, połysku lub satynie i wielu wykończeniach drewnianych.

Wybrane modele oferują udogodnienia takie jak: wewnętrzne oświetlenie, mechanizm push to open.( np. kolumna Beyond) lub mechanizm cichego domykania.

Wśród wielu propozycji można znaleźć kolumny z półkami i szufladą np. w meblach Ronda. Kolumna w stylu Vintage występuje w serii  Carmen i jest częściowo przeszklona, a w jej wnętrzu znajduje się nastrojowe oświetlenie. Dostępna jest w modnej bieli i antracycie.

Z kolei kolumna Inspira oferuje oryginalne i bardzo eleganckie połączenie dębu i ciemnego szkła zapewniając jednocześnie przestronne półki do przechowywania.

Otwarta Szafka z półeczkami - idealna do małych łazienek

To najlepsze rozwiązanie do małych łazienek, bo szafka nie ma drzwiczek, których otwieranie zajmuje dużo miejsca . Szafka jest podwieszana i można ją dowolnie wkomponować w niewielką przestrzeń. Jest częścią kolekcji mebli Victoria Basic Modular. Dostępna jest w dwóch uniwersalnych i ulubionych kolorach Polaków: białym połysku i dębowym.

Szafka z lustrem – idealny kompromis

Takie połączenie zawsze się sprawdzi w małej łazience lub toalecie dla gości.

Szafka z lustrem jest płaska i pozwala na przechowywanie niezbędnych drobiazgów na wyciągniecie ręki, bo na wysokości naszego wzroku nad umywalką.

Mini to szafka o geometrycznym harmonijnym kształcie, która ma głębokość zaledwie 140 mm. Szafka nie zajmuje wiele miejsca, a pozwala na przechowywanie podręcznych przyborów, szczególnie, że wysokość półeczki można dostosować, Dostępna jest w bieli w połysku. Inną gamę kolorystyczną oferuje szafka z lustrem w serii Debba. Oprócz bieli dostępna jest w antracycie w połysku. Szafka ma dwie regulowane półki i system cichego domykania.

Szafka z lustrem

Jak widać możliwości jest wiele. Meble do łazienki z serii Debba, Suit, Victoria basic modular i wiele innych pozwolą na najlepszy wybór.

Udostępnij