Porady

MEBLE – porady:

Meble łazienkowe pełnią dziś nie tylko funkcję praktyczną, ale są również ważnym elementem dekoracyjnym. Porządkują naszą przestrzeń, jednocześnie eksponując to, na czym nam zależy. Wybierając meble łazienkowe, możemy kierować się więc rozmiarem, odcieniami wykończenia, liczbą szuflad, czy dodatkami. Dla jednych znaczenie będzie miał materiał, z jakiego zostały wykonane, inni zwrócą uwagę na ciche domykanie szuflad. Jeśli zatem stoją Państwo przed wyborem mebli do łazienek, nasi eksperci z przyjemnością Państwu doradzą i odpowiedzą na nurtujące pytania. Zachęcamy do kontaktu poprzez infolinię (Infolinia@roca.pl) lub przez profil pod adresem: https://www.facebook.com/RocaLifePL

1. Co oznacza hasło w karcie produktu „montaż do posadzki” w przypadku zestawu Unik z dwiema szufladami Carmen?

Mebel ten, podobnie jak wszystkie w ofercie ROCA montujemy do ściany. W kolekcji Carmen jednakże elementami montażowymi są również nóżki. Wzmianka “do posadzki” oznacza więc w tym wypadku po prostu postawienie mebla na nóżkach na posadzce w łazience. Zalecana procedura montażu znajduje się w instrukcji na stronie internetowej.

2. Czy szafka Gap Original o numerze referencyjnym A856968806 ma wycięty otwór w górnym blacie?

Tak, w tym modelu otwór na umywalkę jest wycięty w górnym blacie.

3. Które meble marki ROCA dostarczane są w pełni zmontowane, a które przeznaczone zostały do samodzielnego montażu?

Wszystkie meble ROCA otrzymują Państwo zmontowane.

4. Z jakiego materiału zostały wykonane fronty i korpus szafki z kolekcji SUIT?

W tym modelu korpus oraz fronty szafki wykonane są z płyty wiórowej zabezpieczonej lakierem.

5. Czy wszystkie elementy zestawów Victoria Basic Modular są mocowane do ściany, podobnie jak w zestawach Basic? Czy nóżki również są opcjonalnie dostępne?

W Victorii Basic Modular blat jest montowany do szafki podumywalkowej, następnie cały ten moduł, zgodnie z instrukcją, powinien zostać zamontowany do ściany. Jak najbardziej nóżki do tego zestawu można opcjonalnie dokupić i zamontować.

6. W jakim kolorze jest pasek w szafce o numerze referencyjnym A855873806?

W każdym wykończeniu szafek krawędzie występują w kolorze srebrnym.

7. Z jakiego materiału zostały wykonane meble Debba?

Meble z kolekcji Debba wykonane zostały z płyty wiórowej zabezpieczonej lakierem.

8. Na którą stronę otwierają się drzwiczki w zestawie Mini?

W tym modelu drzwi mogą się otwierać na obie strony.

9. Czy zestawy meblowe Victoria Nord i Gap są porównywalne jakościowo?

Dokładnie tak, nie ma obaw o niższą jakość któregokolwiek z produktów.

10. W jaki sposób w zestawie łazienkowym CUBE otwierana jest górna szuflada?

Szuflady w modelu CUBE otwiera się przez pociągnięcie ręką.

Czekamy na kolejne pytania od Państwa!

11. Czy istnieje możliwość dokupienia samej szuflady z zestawu meblowego, który został uszkodzony, a okres gwarancyjny już się skończył?

Najpewniej tak, jednak w takich sytuacjach prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, bądź z serwisem, by ustalić numer referencyjny części zamiennej.

12. Czy odcień bieli w szafce Carmen ma może swój odpowiednik w palecie kolorów RAL?

Wykończenia mebli ROCA nie mają swoich bezpośrednich odnośników w palecie RAL bądź NCS.

13. Interesuje mnie zakup zestawu łazienkowego o numerze referencyjnym A85119A806. Proszę o informację, w jaki sposób otwierana jest górna szuflada? Czy jest to otwieranie typu Push to open poprzez naciśnięcie szuflady, czy może należy ją pociągnąć ręką?

Wszystkie szuflady we wspomnianym modelu CUBE otwierają się przez pociągnięcie ręką.

14. Interesuje mnie zestaw Gap Unik 60 cm, czyli szafka z umywalką o numerze referencyjnym A851476806. Czy w przypadku powyższego modelu, przy kolorze szafek biały połysk, uchwyt aluminiowy występuje w kolorze srebrnym czy lekko złotym? A także, czy powierzchnia uchwytu jest chropowata?

Dla wykończenia biały połysk jest dostępny uchwyt w kolorze srebrnym. Odpowiadając na drugie pytanie – powierzchnia uchwytu nie jest chropowata.

15. Jaki model umywalki jest zawarty w zestawie łazienkowym Unik z dwiema szufladami o numerze referencyjnym A855854422?

Numer referencyjny umywalki wchodzącej w skład tego zestawu to: A32799E000.

16. Posiadam szafkę podumywalkową z serii Gap Unik. Niestety zniszczeniu uległa zaślepka boczna szuflad z tworzywa. Czy zatem istnieje możliwość zakupu takiej części, która zamaskuje mechanizm regulacji szuflady?

W tej sprawie prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub serwisem, byśmy mogli ustalić numer referencyjny części zamiennej i udzielić informacji o jej dostępności.

17. Czy zestawy Gap Compacto A851494806 są już dostępne w ofercie?

Tak, oczywiście. Meble Gap Compacto są dostępne w naszej ofercie. Aby zapoznać się z pełną ofertą, zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, które udzieli wszelkich informacji na ten temat.

Udostępnij