Porady

MAUI: Pomiędzy przeszłością i przyszłością…. wanna wolnostojąca

Kolekcja wanien Maui łączy wyszukane klasyczne kształty z najnowszymi trendami i technologią.

Charyzmatyczna i nowoczesna wanna wolnostojąca Maui jest inspirowana antycznym okresem. Delikatne zaoblenia i wyprofilowanie zachęca, aby zanurzyć się w kąpieli i doświadcz unikatowych doznań. To idealna do przestrzennych wnętrz propozycja, która świetnie będzie się komponować ze strefą prysznica stanowiąc nieprzeciętne domowe SPA. Stwórz miejsce niezwykłej przyjemności i dobrostanu, które podkreślą osobowość właściciela nie pozostawiając nikogo obojętnym.   

Dzięki subtelnym, cienkim ściankom z materiału Stonex® wanna ma harmonijny kształt z oryginalnymi zaobleniami. Wanna w wersji round jest przestronna i ma 1500X700 mm. Jej owalny kształt i eleganckie wyprofilowanie na plecy zapewnia komfortowe ułożenie pozycji ciała. Z kolei wersja Square w rozmiarze 1550x700mm cechuje się wygodnym wyprofilowaniem bocznym pod ręce. Obie są w bieli  przez co są uniwersalne i odnajdą się w minimalistycznych przestrzeniach. Jeśli chcesz uzyskać styl Vintage można zaaranżować wannę z baterią wolnostojącą Carmen czy Loft. Aby nadać efekt nowoczesnego wnętrza idealnie sprawdzi się bateria wannową Escuadra 

Alt wanna

Wykonana ze Stonex’u ® kolekcja Maui daje miłe, naturalne odczucie w dotyku. Materiał Stonex ®, który składa się przede wszystkim z wysokiej jakości żywic i mineralnych wypełniaczy daje antypoślizgową bezpieczną powierzchnię. Kolor jest trwały bez względu na upływ czasu nawet w kontakcie z promieniami UV oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne.  

Nowoczesna w formie, inspirowana klasyką wanna wolnostojąca Maui jest po, aby nieustająco kusić do korzystania z oazy spokoju podczas kąpieli. 

Udostępnij