Porady

Marzysz o inteligentnej toalecie- wystarczy zainstalować deskę Multiclean!

Poznaj ją- wyjątkową deskę WC z funkcją strumienia wody

Możemy żyć coraz wygodniej- takie perspektywy otwiera przed nami rozwój. Świat zapewnia nam setki, tysiące, miliony udogodnień dzięki  nowym rozwiązaniom technologicznym. A te czynią nasze życie… przyjemniejszym, łatwiejszym! Ale czasem boimy się. Czujemy strach przed nowościami, przed tym, że nas przerosną, że nie damy rady się z nimi zapoznać. I nic bardziej mylnego!

Z myślą o Waszym komforcie zaprojektowaliśmy innowacyjną deskę WC Multiclean®, która zapewnia higienę intymną w najprostszy możliwy sposób.

Higiena dopasowana do Ciebie

Każda rodzina może teraz doświadczyć rewolucyjnych zmian wprowadzonych przez inteligentne toalety, ponieważ wystarczy zastąpić tradycyjną deskę WC nowatorskim modelem Multiclean® ze zintegrowanym bidetem.

A ona zapewnia funkcję mycia i suszenia i tym sposobem gwarantuje nie tylko maksymalny poziom higieny intymnej, lecz również możliwość pełnej personalizacji. Czyli jednym słowem: my -użytkownicy możemy dostosować do siebie pozycję dyszy, ciśnienie wody, a także temperaturę wody i powietrza. Wszystko tak, jak najbardziej lubimy.

 

Montaż – jakie to proste!

Po zdjęciu dotychczasowej deski i pokrywy wystarczy tylko zamontować nową deskę Multiclean®, dostosować jej położenie i podłączyć ją do toalety prostym ruchem. Po podłączeniu deski do istniejącego odpływu wody i gniazdka elektrycznego wszystkie jej funkcje będą  dostępne. I gotowe!

Magiczne słowo : design

Aby móc dopasować deskę Multiclean® do misek WC Roca,  stworzyliśmy aż trzy wzory (okrągły Round, zaokrąglony Soft i kwadratowy Square). Tak, aby każdy odnalazł swój styl i wybrał kształt pasujący do reszty produktów w  łazience.

Po to, by wpuścić do domu inteligentne rozwiązanie bez wizji remontu. Stąd nasz idealne dopasowanie.

Intuicyjna obsługa

Zawsze dajemy wybór – jak nie w kształtach, to w modelu:

-Model Multiclean® Advance umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami przy użyciu panelu umieszczonego z boku

Model Multiclean® Premium jest wyposażony w pilota z większą liczbą funkcji zapewniających dodatkowy komfort.

Dzięki czujnikowi obecności deski Multiclean® nigdy się nie uruchamiają, dopóki nie wykryją obecności użytkownika.

 

Maksimum czystości

Deski Multiclean® są bardzo higieniczne dzięki właściwościom antybakteryjnym powstrzymującym rozwój bakterii i zarazków, które mogą gromadzić się na powierzchni.

Ponadto dysza jest automatycznie myta przy każdym użyciu (przed i po).

Bezpieczeństwo w łazience

Zastosowany w deskach Multiclean® mechanizm wolnoopadający eliminuje hałasy.

Spełnia wszelkie możliwe wymagania europejskich i światowych norm dotyczący higieny i bezpieczeństwa tego typu urządzeń.

 

Dodatki w wersji Premium

Model Multiclean® Premium to deska o rozszerzonych funkcjach. Umożliwia wybór temperatury podgrzewania siedziska i zapisanie zarówno tego ustawienia, jak i pozostałych preferencji na przyszłość.

Aby dodatkowo zwiększyć poziom czystości w modelu tym zastosowano filtr wchłaniający zapachy z miski poprzez system filtrowania powietrza.

Zużycie prądu? Tym się nie martw- deska po pewnym okresie nieużywania automatycznie przechodzi w tryb oszczędzania energii. Ponadto w desce Multiclean® Premium zamontowane jest oświetlenie nocne kierujące użytkownika do toalety po zmroku.

Udostępnij