Inspiracje

KOLEKCJA GAP: NOWOCZESNE SZAFKI ŁAZIENKOWE DLA KAŻDEGO

Chyba każdy, kto planuje remont bądź właśnie urządza swoje wymarzone miejsce, szuka praktycznych, estetycznych i jednocześnie indywidualnych rozwiązań.

Wydawać by się mogło, że niełatwo znaleźć produkty uniwersalne i osobiste zarazem. Dzięki kolekcji szafek łazienkowych GAP, pozornie wykluczające się pojęcia na trwałe zagościły w słowniku marki Roca. Od teraz takie szafki mogą więc gościć także w Twojej łazience. To kolekcja dla każdego, choć dla każdego zupełnie inna.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz sam, z partnerem, czy z całą rodziną, zawsze dbasz o komfort w swoim domu. To przecież nasza przystań i azyl. Centrum tej przystani niejednokrotnie stanowi… łazienka. To do niej rano próbują się dostać wszyscy domownicy, szykując się do wyzwań nowego dnia i to w niej wieczorem szukają wytchnienia. Szafki łazienkowe powinny więc dopasować się do naszych potrzeb, niezależnie od tego, czy myślimy o łazience jako o miejscu relaksu, czy zależy nam po prostu na funkcjonalnej przestrzeni. W obu przypadkach doskonale sprawdzi się najwyższej jakości kolekcja szafek łazienkowych GAP marki Roca, która została zaprojektowana z myślą o każdym z nas. Pozwala bowiem na dowolne łączenie kształtów, barw i wymiarów właśnie po to, by zapewnić nam pełen komfort w codziennym życiu, jak i w jego wyjątkowych momentach.

PONAD 15 MODELI DO WYBORU

Bez względu na to, czy szukamy kompaktowej szafki do niewielkiej łazienki, czy wersji bardziej rodzinnej, która pomieści rzeczy kilkorga domowników, w kolekcji GAP z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Seria obejmuje bowiem ponad 15 różnych modeli szafek i liczne dodatki w postaci haczyków, organizerów i wieszaka na ręczniki. Warto wspomnieć również, że niezależnie od tego, na którą z szafek padnie nasz wybór, będzie ona wyposażona w system zamykania Soft-close, dzięki czemu nasza łazienka będzie nie tylko estetyczna i funkcjonalna, ale też niezwykle przyjazna
w użytkowaniu.

szafka łazienkowa z umywalką

KOMBINACJE WYKOŃCZEŃ I UCHWYTÓW

Nowoczesna łazienka dopasowuje się do osobowości użytkowników. Kolekcję GAP można więc uznać za uniwersalną, choć jednocześnie – dzięki dodatkom – spersonalizowaną. Szafki łazienkowe w odcieniach jesionu nordic, jasnej szarości, antracytu i bieli można urozmaicić dodając uchwyt aluminiowy bądź nóżki w wykończeniu srebrnym lub złotym, osiągając tym samym pożądaną kompozycję. Kolekcja ta to jak widać doskonały przykład na to, że nowoczesny design może iść w parze z funkcjonalnością. Do tego wyjątkowo równym krokiem.

DOPASOWANE WYMIARY

Dzięki szafkom łazienkowym z kolekcji GAP, rozmiar łazienki już nigdy nie powinien stanowić problemu. Meble te sprawdzą się bowiem zarówno w mniejszej, jak i większej przestrzeni. Seria obejmuje szafki o szerokości od 500 do 1000 mm, a niezależnie od tego, po jaką szerokość sięgniemy, będziemy mieli możliwość wyboru szafek z dwiema lub trzeba szufladami. Kolekcja GAP – co ucieszy pewnie właścicieli tych nieco mniejszych łazienek – to także różne głębokości. Można więc wybrać standardową głębokość 460 mm lub wersję kompaktową – 380 mm. Szafki zostały zaprojektowane tak, by ułatwić przechowywanie nawet bardziej masywnych przedmiotów i w pełni wykorzystać ich pojemność. To, ile w nich zmieścimy, zależeć będzie już tylko od naszych umiejętności pakowania i układania…

WIELE WARIANTÓW

łazienka meble

Aranżując łazienkę i starając się jednocześnie dostosować ją do potrzeb i gustu każdego z domowników, warto sięgnąć po szafki łazienkowe z kolekcji GAP z jeszcze jednego powodu. Seria daje bowiem możliwość nie tylko dowolnej konfiguracji bocznych drzwiczek i szuflad, ale też różne warianty instalacji umywalki. Niezależnie od tego, czy zależy nam na misce nablatowej, czy tzw. wersji Unik, czyli scalonej z szafkami, możemy umieścić ją na środku, po prawej lub po lewej stronie. Dla par, które cenią sobie niezależność nawet w łazience, kolekcja pozwala z kolei na opcję montażu także dwóch umywalek. Szafki łazienkowe z serii GAP są kompatybilne z miskami marki Roca – zarówno ceramicznymi nablatowymi, jak i z umywalkami w technologii Fineceramic®.

AKCESORIA UŁATWIAJĄCE PRZECHOWYWANIE

Szafki można uczynić jeszcze bardziej praktycznymi i ułatwić utrzymanie porządku. Wystarczy uzupełnić je o dedykowane akcesoria. Do wyboru mamy m.in. boczny wieszak na ręczniki lub małe i duże pudełka organizacyjne do szuflad. Tam, gdzie jednak istnieje potrzeba dodatkowej przestrzeni, warto sięgnąć jeszcze po kolumnę o wysokości 1200 lub 1500 mm z dwojgiem drzwi
i czterema wewnętrznymi półkami z regulacją wysokości. Kolekcja szafek do łazienek GAP daje jak widać niemal nieograniczone możliwości aranżacji, dzięki czemu stanowi idealną propozycję dla każdego.

Udostępnij