Porady

Jak wybrać odpowiedni brodzik?

Wielkość kabiny prysznicowej jest zawsze ograniczona wielkością brodzika. Dlatego też jednym z kluczy do udanego remontu łazienki jest dokonywanie właściwych wyborów. Dotyczą one nie tylko materiału, ale kształtu i koloru. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, z ilu decyzji składa się finalny wygląd naszej łazienki.

Wygoda i komfort - wybierz odpowiedni materiał

Stonex®

Brodziki prysznicowe wykonane z odpornego i trwałego materiału Stonex® można montować na równi z podłogą, a dzięki teksturowanej powierzchni odznaczają się one wysokimi właściwościami antypoślizgowymi. Ze względu na wysoką klasę twardości są odporne na uszkodzenia i zaplamienia, dzięki czemu mogą służyć przez długie lata.

Co więcej, brodziki są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych naturalnego wykończenia i o różnej strukturze- drewna: Helios, kamienia: Terran oraz gładkie: Aeron- aby spełniać wymagania każdego typu łazienki.

Terran Stonex®

Akryl

Akryl to najpopularniejsze tworzywo, z jakiego wykonane są brodziki. Ich powierzchnia zdaje się być ciepła w dotyku, a same brodziki są gładkie, lekkie, łatwe w montażu. Do tego ich wygląd pasuje do nowoczesnego wystroju łazienki.

Granada

Ceramika

Jeśli szukasz niedrogiego, łatwego do mycia brodzika, dobrym wyborem są modele wykonane z ceramiki- odporne, trwałe, wytrzymałe, o estetycznym wyglądzie. Ich wykończenie i olśniewający blask dodają elegancji każdemu pomieszczeniu, antypoślizgowe powierzchnie zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Italia

Oczaruj wnętrze kolorem brodzika!

Czasy, kiedy biel była jedynym możliwym kolorem brodzika dawno poszły w zapomnienie. Dziś sami podejmujemy decyzję, w jaki sposób dodamy charakteru naszej przestrzeni łazienkowej.

Inspiracja naturą- wnętrze ocieplisz wybierając brodziki Helios odwzorowujące strukturę drewna lub dodasz ekstrawagancji wprowadzając inspirację kamieniem- brodziki Terran. Bogata oferta kolorów nie pozwoli nudzie zagościć w łazience.

Szary łupek
Czarny
Kremowy
Koral
Szary cement
Biały
Złamana biel
Piasek

Kształt dopasowany do Ciebie

Masz małą łazienkę, z pozoru nieustawną? A może przestrzeń jest tak duża, ze można się w niej zgubić? Zdecyduj się na najlepsze rozwiązanie- funkcjonalne i estetyczne- i wybierz kształt brodzika w ten sposób, by jak najlepiej zagospodarować Twoją strefę prysznicową. Nie musisz pozostawać wierny standardowym wymiarom- w przypadku brodzików Terran istnieje możliwość docięcia na wymiar.

Terran Stonex®

Antypoślizgowość

Kolejnym kryterium wyboru stało się bezpieczeństwo. Nasza łazienka ma być miejscem relaksu, odpoczynku, oazą spokoju.  Brodziki Terran i Helios sprawdzą się rewelacyjnie w użytkowaniu zarówno przez osoby starsze, jak i dzieci.

Terran Stonex®
Udostępnij