Porady

DUŻA RODZINA.DUŻO SZCZĘŚCIA. I JESZCZE WIĘCEJ PRZEDMIOTÓW DO PRZECHOWYWANIA!

Gdzie je schować? Z pomocą nadchodzi Victoria-N.

Każdy członek rodziny to dodatkowe kosmetyki, przybory do pielęgnacji i ulubione przedmioty.

Spinki, szczotki, szczoteczki, płyny, mydła, szampony, ręczniki, garść muszelek z wakacji i gumowa kaczuszka. Skradają się z każdej strony i wyrastają spod ziemi. Są wszędzie i skutecznie zapanowały nad naszą łazienką.

duck, roca life

Jak zatem okiełznać wszechpanujący nieład i znaleźć jeszcze więcej miejsca do przechowywania? Najlepiej byłoby powiększyć łazienkę, prawda? Ale może obejdzie się bez rewolucyjnych remontów, bo …my powiększyliśmy mebel.

Victoria-N- mebel dla Twojej rodziny.

meble

Jeśli rodzina rośnie, czas podwoić wysiłki, aby każdy znalazł swoje miejsce w łazience. Żeby od progu nie potykać się o rozrzucone kosmetyki.

W świecie, w którym miasta rosną, ale wielkość domów maleje, wszelkie pomysły na wykorzystanie każdego centymetra stają się priorytetem. Każdy z nas szuka złotych rad i inspiracji – w prasie, internecie, na blogach. Licząc, ze rozwiązanie będzie stylowe i idealnie dopasowane to potrzeb rodziny.

Jeśli Twój dom stał się zbyt mały, a wymiary Twojej łazienki ograniczają Twoje działania, odważ się zmienić swoją perspektywę dzięki kolekcji Victoria-N. Ponadczasowy styl i ta wymarzona, trzecia, bardzo pojemna szuflada!

Duze Meble

Duże meble łazienkowe wcale nie muszą iść na kompromis w zakresie wzornictwa. Dlatego oferujemy ten rodzinny mebel w dwóch kolorach- klasyczny biały oraz wyrazisty antracyt połysk. Poprzez lakierowane wykończenie mebel jest bardzo nowoczesny, a przy tym elegancki.

Szuflady posiadają bezpieczne, zintegrowane uchwyty oraz funkcję cichego domykania. Zamykają się delikatnie, zapobiegając zużyciu pomimo intensywnego użytkowania mebla przez dużą rodzinę. Ich tekstylne wykończenie jest przyjemne w dotyku i miłe dla oka.

Mebel jako zestaw unik w komplecie z umywalką dostępny jest w 4 rozmiarach- w ten sposób możesz dopasować go zarówno do małej, jak i dużej łazienki. Mało tego- umywalka ma spory blat, na którym możemy postawić mydelniczkę, krem i wszystko to, co jest niezbędne podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. W kolekcji dostępna jest jeszcze kolumna.

Jako, że Victoria-N jest meblem podwieszanym, zdecydowanie ułatwia to sprzątanie przez łatwy dostęp do przestrzeni pod nim

Dzięki powyższym rozwiązaniom rodzinne życie jest łatwiejsze, a każda z rozrzuconych do tej pory rzeczy znajdzie swoje miejsce!

Jeśli Twój dom stał się zbyt mały, a wymiary Twojej łazienki ograniczają Twoje działania, odważ się zmienić swoją perspektywę dzięki kolekcji Victoria-N. Ponadczasowy styl, elegancja i ta wymarzona, trzecia, bardzo pojemna szuflada!

Udostępnij