Porady

Deski WC Roca – porady

Deski WC często kupujemy w komplecie z miską wc nie skupiając się na tym produkcie. Warto jednak przemyśleć ten zakup, bo opcji jest wiele.

Szukasz porady, nie wiesz co jest ważne przy wyborze deski wc i na co zwrócić uwagę skontaktuj się z nami. Czeka na ciebie zespół ekspertów Roca, który ma wyspecjalizowaną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Pytaj przez infolinię (infolinia@roca.pl) lub przez nasz profil: https://www.facebook.com/RocaLifePL 

1. Jaka deska zastąpiła deskę twardą z serii Victoria ?

Deska wc twarda z serii Victoria została zastąpiona deską z wysokiej jakości materiału Supralit®, według specjalnej formuły Roca. Produkt można zidentyfikować po unikatowym numerze referencyjnym na stronie internetowej, bądź w cenniku: Deska wc w wersji standard ma numer: A801B6000B, a z funkcją wolnoopadającą: A801B6200B

 

 

2. Czy w serii Nexo jest jakaś inna deska WC oprócz Slim ?

Seria Nexo oferuje dwa rozwiązania w tym zakresie. Można wybrać modną subtelną deskę  slim, ale świetnym rozwiązaniem będzie też deska wc Gap Round wykonana z wysoce higienicznego materiału Supralit® o numerze A801D12001.

Zobacz jakie ma zalety materiał Supralit®!

https://www.youtube.com/watch?v=Zmv3rKMIA9M&list=PLBa_ZozgFxmOot0ovRsy6f6pW7gTphRo_&index=22&t=0s

3. Czy można dokupić same siłowniki do deski gap ?

Tak. Posiadamy w stałej ofercie części zamienne do naszych desek. Z uwagi na to, że mieliśmy do tej pory kilka modeli desek Gap warto potwierdzić prawidłowe numery referencyjne części zamiennych z infolinią Roca Polska (infolinia@roca.pl). Można np. wysłać zdjęcie obecnych zawiasów w posiadanej desce w celu szybkiej identyfikacji.

4. Jeśli wciąż się wahasz jaką deskę WC wybrać zapraszamy na naszego bloga, gdzie możesz znaleźć rozwiązanie dylematu.

Udostępnij