Porady

Deski WC Roca – porady

Deski WC często kupujemy w komplecie z miską wc nie skupiając się na tym produkcie. Warto jednak przemyśleć ten zakup, bo opcji jest wiele.

Szukasz porady, nie wiesz co jest ważne przy wyborze deski wc i na co zwrócić uwagę skontaktuj się z nami. Czeka na ciebie zespół ekspertów Roca, który ma wyspecjalizowaną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Pytaj przez infolinię (infolinia@roca.pl) lub przez nasz profil: https://www.facebook.com/RocaLifePL 

1. Jaka deska zastąpiła deskę twardą z serii Victoria ?

Deska wc twarda z serii Victoria została zastąpiona deską z wysokiej jakości materiału Supralit®, według specjalnej formuły Roca. Produkt można zidentyfikować po unikatowym numerze referencyjnym na stronie internetowej, bądź w cenniku: Deska wc w wersji standard ma numer: A801B6000B, a z funkcją wolnoopadającą: A801B6200B

 

 

2. Czy w serii Nexo jest jakaś inna deska WC oprócz Slim ?

Seria Nexo oferuje dwa rozwiązania w tym zakresie. Można wybrać modną subtelną deskę  slim, ale świetnym rozwiązaniem będzie też deska wc Gap Round wykonana z wysoce higienicznego materiału Supralit® o numerze A801D12001.

Zobacz jakie ma zalety materiał Supralit®!

https://www.youtube.com/watch?v=Zmv3rKMIA9M&list=PLBa_ZozgFxmOot0ovRsy6f6pW7gTphRo_&index=22&t=0s

3. Czy można dokupić same siłowniki do deski gap ?

Tak. Posiadamy w stałej ofercie części zamienne do naszych desek. Z uwagi na to, że mieliśmy do tej pory kilka modeli desek Gap warto potwierdzić prawidłowe numery referencyjne części zamiennych z infolinią Roca Polska (infolinia@roca.pl). Można np. wysłać zdjęcie obecnych zawiasów w posiadanej desce w celu szybkiej identyfikacji.

4. Jeśli wciąż się wahasz jaką deskę WC wybrać zapraszamy na naszego bloga, gdzie możesz znaleźć rozwiązanie dylematu.

Deski WC często kupujemy w komplecie z miską WC, przez co nie przywiązujemy większej wagi do tego produktu. Warto jednak dobrze przemyśleć taki zakup, ponieważ wybór desek jest niezwykle szeroki. Co więcej, często po latach użytkowania toalety, decydujemy się na wymianę samej deski. To możliwe, choć pewnie w niejednej głowie zrodzi się pytanie, czy znajdziemy deskę pasującą do tak dawno zamontowanej miski. Jeśli zatem mają Państwo tego typu wątpliwości, a także inne pytania dotyczące montażu, dostępności, czy materiałów, zachęcamy do kontaktu poprzez infolinię (Infolinia@roca.pl) lub przez profil pod adresem:  https://www.facebook.com/RocaLifePL.

5. Czy mogę prosić o wyjaśnienie, czym jest Supralit?

Supralit to nowoczesne tworzywo, z którego wykonane są deski WC i pokrywy bidetowe Roca. Dzięki unikatowym właściwościom antybakteryjnym i niskiej porowatości powierzchni, Supralit gwarantuje najwyższy poziom higieny. Wyróżnia go także ponadprzeciętna odporność na działanie środków chemicznych i przebarwienie, a także łatwość w czyszczeniu wykonanych z niego produktów.

6. Czy deska z Supralitu jest odpowiednikiem wcześniejszych desek twardych?

Dokładnie tak, deski z Supralitu odpowiadają wcześniejszym deskom twardym.

7. Czy do miski WC Victoria, zakupionej 15 lat temu, będą pasowały deski z obecnej oferty?

Jak najbardziej tak, będą tu pasowały deski Victoria wykonane z materiału Supralit.

8. Czy dostanę w Roca zamiennik deski Happening?

W ofercie Roca posiadamy jedynie oryginalne deski Happening.

9. Czy jest możliwość dokupienia pojedynczego elementu mocowania deski Gap Slim?

Oferujemy tylko kompletne mocowania, które składają się z dwóch elementów, z mocowania prawego i lewego.

10. Jakie deski będą pasowały do miski Polo?

Do miski Polo będą pasowały deski z aktualnego cennika Zoom.

11. Czy deska Dama jest jeszcze dostępna w ofercie Roca?

Posiadamy w ofercie deski do wszystkich wycofanych już modeli Roca.

12. Czy jest możliwa regulacja zawiasów w desce wolnoopadającej?

Regulacja mocowań zawiasów w celu lepszego dopasowania deski do obrysu miski WC jest jak najbardziej możliwa, natomiast sama regulacja np. prędkości opadania już nie.

13. Jaki model deski WC pasuje do miski Mitos?

Do miski Mitos pasują deski Victoria z materiału Supralit lub też uniwersalna deska Slim o numerze katalogowym WM180IN1I003SC4.

14. Jakie deski z obecnej oferty będą pasowały do miski podwieszanej Meridian Compacto z widocznymi otworami montażowymi?

Do tej miski będą pasowały te same deski, które oferujemy do miski podwieszanej Meridian Compacto Rimless.

 

Czekamy na kolejne pytania od Państwa!

Udostępnij