Inspiracje

BRODZIKI PEŁNE..BARW

Kolorowe brodziki z fakturą antypoślizgową inspirowane naturą

Nowoczesne, oryginalne i plastyczne. Dzięki brodzikom kompozytowym marki Roca aranżację łazienki można przyrównać do.. malowania obrazu. Podobnie jak artystę malarza ogranicza nas tu jedynie własna wyobraźnia. Możemy wyzwolić naszą kreatywność i wykreować łazienkę swoich marzeń. Nie tylko niezwykle estetyczną, ale przede wszystkim bezpieczną i trwałą. Ultra płaskie brodziki prysznicowe wykonane z materiału Stonex® mogą być bowiem montowane na równi z podłogą, dzięki czemu wejście pod prysznic jest bardzo wygodne. Ich właściwości antypoślizgowe sprawiają ponadto, że w naszym domu poczujemy się naprawdę bezpiecznie.

 

Brzmi nieźle? Koniecznie czytajcie dalej, ponieważ to jeszcze nie koniec zalet brodzików ROCA! Wyjątkowa formuła materiału stworzona z wysokiej klasy żywic i minerałów pozwala na docinanie wybranych modeli na wymiar. Wysoka jakość zewnętrznej powłoki, jej grubość i wytrzymałość ułatwiają z kolei utrzymanie produktu w czystości. Brodziki są także wyjątkowo odporne na codzienne zużycie, ścieranie i działanie środków chemicznych, a także na promieniowanie UV, dzięki czemu nie tracą koloru. A kolory są piękne! Możemy wybierać m.in. spośród odcieni białych, perłowych, czarnych, czy szarych. Atrakcyjne wykończenie imitujące naturalne materiały pozwolą nam ponadto odetchnąć po nawet najcięższym dniu. Zachęcamy więc do zapoznania się
z propozycjami marki Roca.

Aquos - kolorowe brodziki ze zintegrowanym odpływem liniowym

brodziki łazienkowe

Biały, szary łupek, czarny, perłowy, onyx, beżowy, cafe – siedem oryginalnych odcieni to gratka dla zwolenników niestandardowych aranżacji. Także za sprawą kształtów. Półokrągłe, kwadratowe i prostokątne brodziki Terran o strukturze kamienia doskonale sprawdzą się w nowoczesnych łazienkach. Dzięki antypoślizgowej powierzchni bez obaw mogą z nich korzystać wszyscy domownicy, także żywiołowe dzieci, jak i osoby starsze. Ta wyjątkowo estetyczna i bezpieczna opcja stawia przed nami jeszcze jeden wybór. W zależności od preferencji możemy zamontować kratkę odpływową ze stali szlachetnej lub w kolorze brodzika, uzyskując tym samym jednolitą powierzchnię. Dzięki niezwykle cienkiej budowie (26 mm!) idealnie zintegrujemy go również z podłogą.

Terran – ultracienki brodzik o powłoce imitującej kamień

brodziki prostokątne

Doskonała propozycja dla przestronnych łazienek. Właściciele największych domowych salonów łazienkowych mogą spać spokojnie, ponieważ brodziki Aquos występują nawet w rozmiarze 2000×1000 mm! Bez obaw – prostokątne brodziki dostępne są oczywiście także w wielu innych rozmiarach i w różnych barwach. Poza klasyczną bielą i czernią, możemy tu – w zależności od przyjętej w łazience kolorystyki – wybrać odcień perłowy, beżowy, szary łupek, onyx lub kawowy (cafe). Śledzącym najnowsze trendy w aranżacji najpewniej przypadnie do gustu jedno
z najnowocześniejszych rozwiązań, jakim jest zintegrowany odpływ liniowy, który może być osłonięty elegancką kratką ze stali nierdzewnej bądź w kolorze brodzika. Antypoślizgowa struktura imitująca kamień to dodatkowe atuty tego produktu. Nie sposób przejść obok tej propozycji obojętnie i to nie tylko ze względu na rozmiar.

 

AERON – połączenie tradycji i nowoczesności

A może tak odrobina klasyki? Idealnie gładka powierzchnia i brak struktury oraz klasyczne odcienie bieli i szarości to zdecydowanie propozycja dla przywiązanych do klasyki. Nieporowata powłoka zapobiega gromadzeniu się bakterii i brudu, brodzik wystarczy przetrzeć miękką szmatką, by każdego dnia lśnił jak nowy. Produkty z kolekcji Aeron występują w trzech kształtach – półokrągłym, kwadratowym i prostokątnym, dzięki czemu doskonale dopasują się do każdej łazienki. Wbudowany syfon pozwoli nam ponadto uniknąć dodatkowych wydatków. Brodziki, podobnie jak te polecane wyżej, zostały wykonane ze sprawdzonego materiału Stonex®, dzięki czemu będą nam służyły, ciesząc nasze oko (i stopy) przez długie lata.

 

Ciężki wybór, prawda?

Udostępnij