Inspiracje

BEZPIECZNE BRODZIKI ANTYPOŚLIZGOWE, NAJLEPSZE WŚRÓD CERAMICZNYCH

Brodziki Cratos, dzięki innowacyjnej fakturze antypoślizgowej oferują najwyższy stopień higieny, odporności i bezpieczeństwa w twoje łazience.

W firmie Roca zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań. Dlatego brodziki prysznicowe Cratos wykonane są z innowacyjnej ceramiki sanitarnej Senceramic® o niespotykanych i wyjątkowych właściwościach. To dowód na to, że nawet materiał tak szlachetny jak ceramika o najwyższych walorach higienicznych da się wciąż udoskonalać. Nowe brodziki wykorzystują jeszcze bardziej potencjał ceramiki oferując rewolucyjną fakturę. Ponadto są ultracienkie i występują w 5 nowoczesnych wykończeniach. To moda w twoim domu.

Brodziki antypoślizgowe o wyjątkowej fakturze

Ceramiczne brodziki Cratos wyróżniają się zarówno twardością, jak i właściwościami antypoślizgowymi, które zapewnia niespotykana na rynku rewolucyjna faktura. Przekonaj się, jak bezpieczna jest powierzchnia brodzika, sprawdź także jaka przyjemna jest w dotyku i miła dla stóp.

Brodziki antypoślizgowe o wyjątkowej fakturze

Ultracienkie brodziki na równi z podłogą

Senceramic® ma wyjątkowy skład umożliwiający wytwarzanie ultracienkich brodzików zapewniających komfortowe wejście do prysznica. Zapomnij o barierach architektonicznych i wybierz idealny model do łazienki.

brodzik ceramiczny

Dostępne w szerokiej gamie rozmiarów

Wytrzymała powierzchnia i ultracienkie brodziki Cratos to nie wszystkie zalety tej serii. Brodziki są dostępne w bardzo szerokiej gamie rozmiarów i dlatego istnieje możliwość doboru brodzika idealnego. Senceramic® daje szeroki wachlarz możliwości i jest dostępny w rozmiarach sięgających aż po 1800×800 mm.

kabina prysznicowa

Kolorowe brodziki w 5 wykończeniach

Z myślą o indywidualnym stylu, takim jak lubisz proponujemy ci 5 wykończeń. W zależności od potrzeb i gustu możesz wybrać biały mat, lśniący perłowy, beżowy, ciemny onyks lub nastrojowy kawowy. Kolory w połączeniu z oryginalną, tłoczoną powierzchnią materiału Senceramic® i osłoną syfonu w kolorze brodzika stanowią wyjątkową propozycję. Ponadto kabina prysznicowa z brodzikiem Cratos będzie praktycznym rozwiązaniem. Najlepszą kompozycją będzie brodzik z kabiną Area. Stwórz idealną aranżację! Każdy najdrobniejszy szczegół tej oferty jest przemyślany.

Niezwykle higieniczne brodziki bez porów

Brodziki z Senceramic® w nowej formule są wysoce higieniczne. Powierzchnia jest pozbawiona porów i dlatego nie wchłania wody, co zapewnia wyższy poziom higieny i ułatwia czyszczenie łazienki. Ze względu na wyjątkową wytrzymałość produktów Cratos, nawet kontakt z silniejszymi detergentami ich nie niszczy, a konserwacja nie stanowi problemu.

wyjątkowa higiena
Udostępnij