Inspiracje

Szara łazienka – Beyond. Edycja NIElimitowana

Dla tych, którzy chcą wyprzedzać o krok swoje oczekiwania. Dla tych, którzy dążą do spełnienia marzeń o łazience idealnej.

Ciągle staramy się doskonalić, próbujemy odnaleźć tą lepszą wersje nas samych. Edukujemy się, rozwijamy. Nie tylko my dążymy do perfekcji- również przestrzenie łazienkowe nieustannie ulegają zmianie- aby dać Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Zamknij oczy, wyobraź sobie łazienkę wprost ze swoich snów i pozwól, że Cię poprowadzimy…

łazienka, Beyond

Dążysz do doskonałości? Nie giniesz w szarym tłumie, a wręcz przeciwnie- próbujesz wyróżniać się w każdym aspekcie swojego życia?

Ekskluzywne materiały zastosowane w serii Beyond z pewnością Cię zachwycą!

Dzięki innowacyjnym materiałom, jak niezwykła ceramika Fineceramic® i plastyczny materiał Surfex® oraz super higieniczne tworzywo Supralit ® przestrzeń łazienki zyska kształty, o których dotychczas można było tylko pomarzyć, elementy, które wzbogacą nowoczesny wygląd o siłę i trwałość.

łazienka, bateria umywalkowa Insignia

Wybierz sposób, w jaki chcesz się wyróżnić

 Krok pierwszy- wyproś z życia monotonię. Pożegnaj rutynę.

I kolejno: Zaproś niecodzienność, otwórz się na nowe rozwiązania. Nie obawiaj się indywidualności.

Abyś mógł zaprojektować nowoczesną łazienkę dostosowaną do Twoich potrzeb, seria Beyond daje Ci wiele możliwości:

Umywalki łazienkowe inspirowane nowoczesnym stylem miejskim w różnych wersjach:

– wysublimowana, przykuwająca uwagę umywalka stojąca –stabilna i solidna

– umywalka ścienna w nieco lżejszym stylu.

Każda z nich wykonana jest z innowacyjnej ceramiki Fineceramic®, której zawdzięcza wyjątkowy kształt oraz cienkie linie i wyposażona w nowoczesny ceramiczny odpływ, z takim samym wykończeniem, jak umywalka. Bo w Beyond liczy się każdy szczegół.

Dlatego też szczególne powinny być baterie. Eleganckie, niepowtarzalne, wyjątkowe- tak jak baterie Insignia.

Szara łazienka Beyond

Wybrałeś już jedną z umywalek? Zatem teraz możesz kontynuować tworzenie swojej designerskiej łazienki, dobierając toaletę podwieszaną i bidet. Zastosowanie technologii bezkołnierzowej Rimless w miskach WC oraz antybakteryjnego materiału Supralit® w deskach WC i pokrywach bidetowych zapewnia higienę jak nigdy dotąd.

Aranżacja Roca - szara łazienka

I jeszcze jedno: każdy z nas ma w swoim życiu bohatera.

Kolekcja Beyond również. Jest nim wanna wolnostojąca, o łagodnych krawędziach

i wyrazistych, prostych liniach. Plastyczny, niezwykle miły w dotyku materiał Surfex®, z jakiego jest wykonana pozwala dłużej utrzymać temperaturę wody, dzięki czemu można bez końca cieszyć się kąpielowymi rytuałami.

Aranżacja Roca - szara łazienka

Wanna nie tylko wyróżnia się swoją wyjątkową sylwetką, ale również zapewnia wyjątkowe chwile relaksu, o których każdy z nas marzy i które wydają się tak nieosiągalne…

 

Szara łazienka Beyond

To właśnie dzięki serii Beyond innowacyjność może znaleźć się w Twoim zasięgu. Wyróżnij się. Odważ. Kreuj. Ośmielisz się to zrobić?

Udostępnij