Inspiracje

BATERIE UMYWALKOWE NIE TYLKO DO NOWOCZESNEJ ŁAZIENKI

Oszczędność, design, czy wydajność... Niezależnie od tego, co jest dla Ciebie najważniejsze, baterie łazienkowe Roca odpowiedzą na wszystkie Twoje potrzeby.

Każdy dom to inna historia. Duży, mniejszy, ze wspólną łazienką lub z kilkoma oddzielnymi. Z większą lub mniejszą liczbą domowników. Z ich wyobrażeniami, gustami i potrzebami. Czy da się, przy tak znacznej liczbie zmiennych, wybrać baterię umywalkową, która spełni oczekiwania wszystkich lokatorów? Jeśli zdecydujecie się na wybór baterii marki Roca, gwarantujemy, że absolutnie każdy będzie usatysfakcjonowany. Niezależnie bowiem od tego, czy ktoś lubi styl klasyczny, nowoczesny, czy vintage; czy jest zachowawczy w swoich wyborach, czy szaleje z nieoczywistymi kolorami i kształtami, w Roca znajdzie baterię pasującą do każdej przestrzeni łazienkowej. Wyjątkową i uniwersalną zarazem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak system EverShine, Cold Start lub zintegrowany kompaktowy perlator, możemy – spośród wysoce estetycznych i funkcjonalnych baterii – wybrać tę najlepiej dostosowaną do naszych potrzeb.

ATLAS, FUNKCJONALNOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Alt nowoczesne łazienki

Niezwykle funkcjonalne i eleganckie krany, które dzięki różnym wysokościom można komponować z wieloma umywalkami. To jednak dopiero początek ich zalet. Baterie łazienkowe Atlas pozwalają znacząco zmniejszyć zużycie wody i energii. Wyposażone zostały bowiem w system ColdStart – technologię, która nie pozwala od razu na włączanie gorącego strumienia, a do zimnej wody stopniowo dodawana jest ciepła, jak również ogranicznik przepływu (do 5 litrów na minutę). Kolekcja baterii Atlas to także kilkanaście produktów do wyboru, różniących się od siebie nie tylko rozmiarami, przeznaczeniem (baterie wannowo-prysznicowe), ale też korkiem (wbudowany korek automatyczny lub krany bez korka). Trudny wybór? Z przyjemnością go nieco utrudnimy, opisując kolejne kolekcje..

L20, WSZECHSTRONNOŚĆ

Alt projekty łazienek

Wytrzymała i gładka bateria umywalkowa L20 o wyrafinowanej konstrukcji występuje w dwóch wersjach – klasycznej oraz elektronicznej, bezdotykowej. Pierwsza, wyposażona w system ColdStart sprzyja oszczędności energii i dostępna jest w kilku rozmiarach (najwyższa mierzy aż 272 mm). Bateria L20 w wersji bezdotykowej to z kolei doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy kładą jeszcze większy nacisk na higienę i bezpieczeństwo domowników. Niezależnie jednak od tego, którą z baterii wybierzecie, będziecie się mogli cieszyć jej atrakcyjnym wyglądem przez wiele lat. Obie wersje zostały bowiem pokryte wysokiej jakości powłoką EverShine, dzięki czemu baterie są łatwe w czyszczeniu i niezwykle odporne.

NAIA, MOCNY AKCENT W ŁAZIENCE

Charakter, wyrafinowanie i minimalistyczny design to cechy charakterystyczne kolekcji baterii łazienkowych Naia, zrodzonej z idealnej kombinacji cylindrycznych i geometrycznych kształtów. To seria baterii umywalkowych o eleganckich formach w tak modnych dziś wykończeniach: różowego złota i czerni (Rose Gold i Titanium Black). Baterie te posiadają najnowocześniejsze perlatory, które umożliwiają ograniczenie wypływu wody, kierunkują strumień wody zapobiegając rozpryskom i napowietrzają go, zwiększając jego objętość. Zastosowana w nich powłoka Everlux pozwoli ponadto dłużej zachować czystość i atrakcyjny wygląd, a system ColdStart zredukować zużycie energii. Jak widać Naia to funkcjonalność i design w jednym.

MALVA, JEJ WYSOKOŚĆ

Ostatnia z prezentowanych tu kolekcji – Malva – to, podobnie, jak jej poprzedniczki, seria baterii łazienkowych wyposażonych w liczne, nowoczesne i inteligentne systemy. Innowacyjna technologia ColdStart, perlator i ogranicznik przepływu wody zapewniają oszczędność wody, energii i wysoką trwałość baterii. Ceramiczna głowica to z kolei gwarancja wytrzymałości, szczelności i… bezszelestnego użytkowania. Zastosowana tu dodatkowo technologia Softturn zapewnia ponadto płynność i pełną kontrolę regulacji strumienia wody. To doskonała propozycja dla tych, którzy szukają baterii o niestandardowych wymiarach. Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa wysoka z kolekcji Malva mierzy aż 306 mm! Z czym zestawić tak okazałą baterię? Bezapelacyjnie polecamy umywalkę nablatową Ohtake. Ten duet z pewnością zachwyci każdego.

EverShine, ColdStart, Softturn i perlator, czyli prościej – wytrzymałość, oszczędność, subtelność i wydajność. Najnowocześniejsze systemy, w jakie zostały wyposażone baterie łazienkowe marki Roca, to gwarancja najwyższej jakości, niezawodności i atrakcyjnego designu. Warto więc poświęcić chwilę i wybrać baterię idealną do naszej łazienki.

Udostępnij