Inspiracje

AKCESORIA ŁAZIENKOWE, które nadają łazience charakteru

Uzyskaj elegancki, stylowy wystrój- poznaj pełne charakteru akcesoria łazienkowe Roca i daj się porwać wyrafinowanemu wzornictwu.

Istnieją ludzie, którzy jednym spojrzeniem lub prostym gestem potrafią odcisnąć na życiu swój ślad. Akcesoria łazienkowe również mogą stać się unikalnym elementem zdradzającym osobowość właściciela. Jeśli od zawsze Twoim marzeniem była klasyczna łazienka, możesz teraz uzyskać elegancki, stylowy wystrój, w którym każdy szczegół będzie oddawał Twój charakter. Jeśli jednak bardziej pasuje do Ciebie łazienka nowoczesna, daj się porwać wyrafinowanemu,  innowacyjnemu wzornictwu w stylu miejskim.

Carmen: Nowa era stylu vintage

Kolekcja będąca hołdem dla ikonicznej umywalki Roca z lat 40. XX wieku wymaga podobnie pobudzających wyobraźnię akcesoriów łazienkowych. Eleganckie krzywizny i unikalne krawędzie nadają dodatkom łazienkowym Carmen wyjątkowego charakteru retro, dzięki czemu urządzisz klasyczną łazienkę swoich marzeń. Przekonasz się, że wspomnienia potrafi przywołać nie tylko metaliczny połysk wieszaków i uchwytów na ręczniki, lecz również ceramika z której wykonane są mydelniczki i dozowniki do mydła.

Tempo: dodatki łazienkowe dopasowane do wszystkich potrzeb

To, że kolekcja akcesoriów łazienkowych jest funkcjonalna, nie oznacza, że należy lekceważyć jej wzornictwo. Odwołujące się do koncepcji minimalizmu akcesoria Tempo wyróżniają się nie tylko wytrzymałym, błyszczącym, chromowanym wykończeniem, lecz również eleganckimi elementami z półprzezroczystego szkła. Nawet mydelniczka potrafi być dziełem sztuki.

W trosce o potrzeby wszystkich użytkowników, w kolekcji Tempo znajdziecie rozwiązania dla nowoczesnych łazienek różnej wielkości, w tym uchwyty na ręczniki i półki do łazienki o różnych wymiarach.

Udostępnij