Porady

Akademia Roca – Lubimy mieć ładną łazienkę

Czy wygląd łazienki ma znaczenie? Zdaniem ośmiu na dziesięciu pytanych przez nas Polaków – zdecydowanie tak! Na co zatem zwracają uwagę nasi rodacy – czy większą wagę przywiązują do ergonomii, czy jakości materiałów?

Czym w podejściu do aranżacji łazienki różnią się kobiety od mężczyzn? Jak do tematu podchodzą młodsi i starsi, a jak mieszkańcy bloków i kamienic? Na te i inne nurtujące nas pytania szukaliśmy ostatnio odpowiedzi i… nasuwają nam się całkiem ciekawe wnioski! Jeśli chcecie dowiedzieć się, ile osób deklaruje posiadanie w łazience lustra lub rzeźby, zachęcamy do lektury naszego artykułu.

 

Co jeszcze w nim znajdziecie? Na przykład informacje o tym, czy to kobiety częściej wybierają rozwiązania ekologiczne, a mężczyźni stawiają na jakość produktów, czy może jest zupełnie odwrotnie. Dowiecie się również, gdzie dziś szukamy inspiracji do aranżacji łazienek oraz dla kogo urządzanie wnętrz to hobby, a dla kogo jedynie okazjonalne zajęcie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszych badań. Zgadzacie się z nimi? Z którą z badanych grup się utożsamiacie najbardziej?

 

Zachęcamy zatem do pobrania naszego poradnika. W nim, na stronie 9, znajdziecie artykuł pt.: „Lubimy mieć ładną łazienkę” i odpowiedzi na te wszystkie niezwykle ciekawe pytania:

https://www.roca.pl/obsluga-klienta/newsletter

Udostępnij