Inspiracje

Akademia Roca – Łazienka w modnym kolorze Very Peri

Kolor w łazience – ważny, czy nie? Jesteście zwolennikami białych, klasycznych aranżacji, czy chętnie poszalejecie z barwami ścian, czy dodatków?

Kolory w łazience wpływają na nasze samopoczucie, odzwierciedlają nasz charakter, mogą nas rozluźnić i wyciszyć lub przeciwnie – dodać nam energii o poranku. Jeśli zatem pragniecie w łazience spokoju i harmonii – sięgnijcie po beże i szarości. Czekoladowe brązy, czy musztardowe żółcie pomogą z kolei stworzyć kojącą atmosferę, a dawkę pozytywnych fluidów zapewnią ciepłe i subtelne pastele.

Który wariant jest Wam bliższy? A może… chcielibyście pójść z duchem czasu i sięgnąć po Kolor Roku 2022? Nastrajający optymistycznie, zachęcający do samodzielnego myślenia i symbolizujący beztroską pewność siebie? Jaki to kolor? Z czym go łączyć, a z czym kategorycznie nie będzie współpracował?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym poradniku „Akademia Roca”! Zachęcamy do pobrania poradnika, gdzie – na stronie 36 – znajdziecie tekst autorstwa Joanny Korneckiej, redaktorki magazynu „Weranda”:

https://www.roca.pl/obsluga-klienta/newsletter

Miłej lektury!

Udostępnij