Porady

Akademia Roca – Łazienka jutra: nowe technologie, nowe materiały

Jesień to doskonały czas na nowości. Uczniowie wracają do szkół, studenci na uczelnie, rodzice z wakacji do pracy, a my… prezentujemy zupełnie nową odsłonę poradnika Akademia Roca!

Wiadomo już, że łazienka to niemal serce naszego domu. Czas pandemii sprawił, że zyskała wiele nowych, czasem nawet bardzo zaskakujących funkcji. Skoro zatem nie wyobrażamy sobie domów i mieszkań bez łazienki, „uszyjmy ją na miarę” naszych potrzeb, możliwości i oczekiwań. Zgodnie z wynikami badań, które przeprowadziliśmy specjalnie na potrzeby poradnika, aż 80 proc. respondentów uważa, że wygląd łazienki ma duże znaczenie. W najnowszej Akademii Roca znajdziecie więc niezliczone inspiracje, porady i propozycje. Najbardziej znani dziennikarze polskich mediów wnętrzarskich, architekci, popularni instagramerzy i blogerzy także dorzucą tu swoje trzy grosze… Zapraszamy do lektury!

 

Od czego zacząć?

Proponujemy przyjrzeć się… łazience jutra. Które technologie i materiały sprawiają, że łazienka jest naprawdę nowoczesna? Jakie innowacyjne rozwiązania warto zastosować już dziś? Supraglaze®, Fineceramic®, In-Wash – jeśli chcecie rozwikłać te tajemnicze słowa, koniecznie zajrzyjcie do naszej Akademii Roca. Z tekstu „Łazienka jutra: nowe technologie, nowe materiały” dowiecie się, czym właściwie jest ta nowoczesność w łazience…

 

Zachęcamy do pobrania naszego poradnika, który powstał z myślą o osobach traktujących aranżację łazienki jako wielką przygodę i oczywiście do lektury artykułu na stronie 20:

https://www.roca.pl/obsluga-klienta/newsletter

 

Udostępnij