Instalacja Roca In-Wash® z In-Tank® ułatwi włączenie inteligentnej toalety do dowolnego projektu, skracając czas instalacji i niewiarygodnie upraszczając pracę. Rozwiązanie to, pozwala nam zainstalować lekką i kompaktową inteligentną toaletę myjącą, tym samym oszczędzając do 20 cm miejsca. W rezultacie potrzebujemy tylko przyłącza wody i konwencjonalnego podłączenia elektrycznego, aby zainstalować tego typu toaletę w dowolnej przestrzeni łazienkowej bez żadnych prac w zaledwie pół godziny.

Toaleta Roca In-Wash® In-Tank® jest dostępna w wersji wiszącej. Instalacja Roca In-Wash® In-Tank® jest dość łatwa i jedna osoba może je wykonać w 30 minut. Model ten umożliwia również włączenie najbardziej kompletnej inteligentnej toalety Roca do remontowanej łazienki.

Jeśli zamierzasz zainstalować Roca In-Wash® In Tank® w wersji wiszącej i poziomym odpływem wody na ścianie, możesz zobaczyć, jak to zrobić na poniższym filmie:

 

 

Roca In-Wash® In-Tank® w efekcie wieloletnich badań łączy w tym rozwiązaniu dwie innowacyjne technologie. Z jednej strony system wtrysku powietrza Soft Air, który odpowiada za wyrzucanie wody z dna miski w efektywny i cichy sposób. Z drugiej strony konstrukcja Rimless Vortex, bez wewnętrznego kołnierza, która pozwala wodzie pokryć całą powierzchnię w pełnym przepływie 360º. Dzięki tym technologiom In-Wash® z In-Tank® można instalować z niewiarygodną łatwością podczas częściowych remontów łazienek, w małych przestrzeniach lub po prostu podczas remontów łazienek, które chcą uwzględnić najnowsze innowacje w zakresie projektowania i funkcji oraz które czerpią korzyści z oszczędności czas i wysiłek.

Powiązane treści

INTELIGENTE TOALETY ROCA

Odkryj wszystkie toalety Roca z funkcjami mycia i suszenia dla maksymalnej higieny.

ZOBACZ BROSZURĘ IN_WASH®

Zapoznaj się i pobierz naszą broszurę In-Wash® Roca.