Roca właśnie wprowadziła innowację, dzięki której montaż brodzika Roca Terran King Size będzie jeszcze łatwiejszy. Wprowadzenie nowego składnika w procesie produkcyjnym tego dużego modelu pozwala teraz na zmniejszenie ciężaru części, co znacznie ułatwia pracę montażystom.

Składnik pochodzący z łusek ryżu zmniejsza zawartość minerałów w płytach Stonex® o 45%, tym samym zmniejszając jego wagę nawet o 38% i plasując go wśród najlżejszych na rynku. Dzięki tej innowacji Roca jest pionierem w wykorzystaniu tego materiału, od dawna stosowanego w branżach takich jak przemysł motoryzacyjny czy architektura miejska.

Dzięki bardziej przyjaznemu dla środowiska składowi, który przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów i śladu węglowego, dzięki temu nowemu procesowi produkcji transport, przenoszenie i cięcie modelu Terran King Size jest znacznie łatwiejsze.

Dzięki wysoce antypoślizgowej powierzchni brodziki Stonex® są również niezwykle higieniczne, ponieważ ostatnia warstwa żelkotu została certyfikowana przez UNE-EN ISO 846 jako antybakteryjna. Zwiększa to bezpieczeństwo przestrzeni łazienkowych, zapobiegając rozprzestrzenianiu się wilgoci i bakterii.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak krok po kroku zamontować brodzik Roca Terran, wszystkie informacje znajdziesz w poniższym filmie:

Powiązane treści

STONEX®

Brodziki wykonane z materiału Stonex® mają właściwości antypoślizgowe dzięki wykończeniu, jakie uzyskuje powierzchnia podczas procesu produkcyjnego.

TERRAN

Kolekcja brodzików wykonanych z odpornego i trwałego materiału STONEX®, oraz ma możliwość docięcia na wymiar.