Czasami dodanie nowej technologii do łazienki jest znacznie łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Jeśli po raz pierwszy musisz zainstalować elektroniczną baterię Roca, zdziwisz się, jak łatwo można wprowadzić to innowacyjne rozwiązanie do każdej łazienki, niezależnie od tego, czy ma ona gniazdko elektryczne w pobliżu umywalki, czy nie.

Baterie Roca z czujnikiem ruchu pozwalają aktywować wodę prostym gestem, unikając kontaktu z dłońmi i minimalizując ryzyko przenoszenia wirusów i bakterii.

Dzięki niemu do domu dodawana jest dodatkowa higiena, a ponadto zagwarantowane jest bardziej efektywne wykorzystanie wody, ponieważ kran z elektronicznym otwieraniem zatrzymuje się automatycznie, gdy czujnik nie wykryje obecności.

Dostępne do instalacji przez konwencjonalne gniazdko elektryczne lub z bateriami, baterie z czujnikiem ruchu są zobowiązaniem do zapobiegania chorobom.

W poniższym filmie przedstawiamy, jak łatwo jest wymienić baterię tradycyjną na elektroniczną:

Powiązane treści

ELEKTRONICZNE - BEZDOTYKOWE BATERIE ROCA

Baterie Roca oferują wysoką jakość i trwałość dzięki zastosowaniu najlepszych surowców wraz z ekskluzywnymi stopami i recepturami Roca.