Ciągłe innowacje pozwalają nam oferować zaawansowane, proste i skuteczne systemy instalacyjne dla każdego rodzaju toalety: od najbardziej konwencjonalnych modeli po inteligentne toalety. Można je instalować zarówno na ścianach murowanych, jak również na konstrukcjach lekkich. Dodatkowo każdy z naszych modeli zapewnia najnowsze rozwiązania technologiczne, wzornictwo i funkcjonalność.

Systemy instalacyjne Roca umożliwiają zbudowanie spłuczki w ścianie, a tym samym zwiększenie przestrzeni w łazience. Trzy systemy montażowe dostępne w serii Roca Duplo One, łatwej w instalacji, nie tylko ułatwiają instalację, ale również poprawiają estetykę i pozwalają powiększyć przestrzeń łazienki.

Dzięki stelażom do WC Basic Tank One Compact, Basic WC One Compact i Duplo WC One możesz zainstalować toalety wiszące i wysokozbiornikowe lub do zabudowy z wielu kolekcji. Wszystkie z nich to kompaktowe ramy zbiornika z mechanizmem podwójnego spłukiwania (6/3, 4,5/3 lub 4/2 litra), który jest bardzo łatwy w konfiguracji. Do montażu płyt nie są potrzebne żadne narzędzia, a wszystkie akcesoria masz do dyspozycji.

 

Basic Tank One Compact

Kompaktowy i spłukujący podwójnie zbiornik Basic Tank One Compact to idealna spłuczka do toalet z wysokim zbiornikiem lub wbudowanych. Dodatkowo można go uzupełnić przednią płytą napędową Roca. Ten system wymaga większego poboru wody i minimalnej głębokości mocowania 80 mm, ze względu na głębokość zbiornika.

 

Basic WC One Compact

Stelaż podstawowy WC One Compact z kompaktową spłuczką do zabudowy ma minimalną głębokość mocowania 90 mm. Posiada podwójne spłukiwanie i górne przyłącze hydrauliczne: bez wątpienia jest to idealna opcja do toalet wiszących.

 

Duplo WC One

System Duplo One daje wiele możliwości instalacji. Ta rama ma kompaktową wbudowaną spłuczkę z podwójnym spłukiwaniem i metalowy profil. Jego wytrzymałość wynosi ponad 400 kg i ma regulowaną konstrukcję nóg w zakresie 0-200 mm z układem hamulcowym. Minimalna głębokość montażu wynosi 108 mm. Te cechy sprawiają, że jest to idealny wybór do toalet wiszących.

 

Powiązane treści

SYSTEMY INSTALACYJNE ROCA

Stelaże podtynkowe, które łączą wydajność i technologię, aby zagwarantować najlepszą wydajność.