Czy brodzik ceramiczny można docinać?

Dzięki procesowi produkcji Senceramic® możliwe jest wykonanie brodzików docinanych na indywidualny wymiar, które można dopasować do każdej przestrzeni łazienki, niezależnie od jej wielkości.

Brodzik Cratos łączy w sobie wszystkie zalety tradycyjnej ceramiki z możliwością montażu na wymiar i zlicowania z posadzką. Jeśli zastanawiasz się, czy brodzik porcelanowy można ciąć, chciałbyś wiedzieć, że tak, możesz teraz dodać do niesamowitych korzyści higienicznych tego materiału jego całkowitą adaptację do każdej przestrzeni w łazience. Dzieje się tak, ponieważ brodziki Cratos są wykonane z Senceramic®, ekskluzywnej mieszanki porcelany, z której produkowane są bardzo odporne i antypoślizgowe elementy. Aby uzyskać pomoc dotyczącą przycinania brodzika Cratos, wykonaj proste czynności przedstawione w tym filmie.

Dzięki procesowi produkcji Senceramic® możliwe jest wykonanie brodzików docinanych na indywidualny wymiar, które można dopasować do każdej przestrzeni łazienki, niezależnie od jej wielkości. Dzięki bardzo wysokim właściwościom antypoślizgowym, będącym wynikiem wyjątkowego procesu szkliwienia, materiał ten łączy w sobie niewiarygodne zalety higieniczne i wytrzymałościowe tradycyjnej porcelany oraz dodaje niespotykane wcześniej możliwości personalizacji ceramicznych brodzików prysznicowych, takie jak samo cięcie na wymiar lub pięć kolorów wykończeń.

 

Wraz z rozwojem Senceramic®, Roca dodaje materiał równie odporny jak ceramika sanitarna do katalogu brodzików, które można przycinać na wymiar, zwiększając w ten sposób możliwości projektowe i funkcje w konfiguracji nowoczesnej i wysoce wytrzymałej.

POWIĄZANE TREŚCI

KOLEKCJA CRATOS

Odkryj kolekcję Cratos, brodziki Senceramic® mają niezwykle smukłą i smukłą konstrukcję, która pozwala na idealną integrację z podłogą łazienki.

SENCERAMIC®

Odkryj wszystkie zalety materiału, z którego wykonane są nasze brodziki ceramiczne z możliwością docięcia na wymiar, antypoślizgowe i dostępne w szerokiej gamie wykończeń.