Roca Gallery

Platforma, której celem jest propagowanie najlepszej architektury i designu.

Platforma cyfrowa www.rocagallery.com to inicjatywa marki Roca, której celem jest propagowanie najlepszej architektury i designu. W projekt zaangażowanych jest trzydziestu międzynarodowych dziennikarzy.

Grono ekspertów wspólnie ustaliło przeznaczenie i kierunek rozwoju strony na pierwszym corocznym spotkaniu. W skład zespołu ekspertów wchodzą: Jane Duncan (ex - prezydent Królewskiego Instytutu Architektów Brytyjskich, Jonathan Bell – dziennikarz magazynu Wallpaper oraz Raya Ani (ex-prezydent Amerykańskiego Instytutu Architektów, oddział + Środkowy Wschód)

„Intencją grupy Roca jest ,aby poprzez tą platformę poddać dyskusji tematykę, która dotyczy i wpływa na nas wszystkich”– mówi, Xavier Torras, dyrektor komunikacji i brandingu korporacynjnego Roca.

 

Czerp inspiracje.

Zespół ekspertów każdego roku będzie wybierać nową tematykę. Współpracownicy czyli grupa stworzona z dziennikarzy, fotografów, architektów, projektantów i artystów, którzy współtworzą platformę zostali wybrani ze względu na swoje doświadczenie i rozległą wiedzę na temat architektury i designu. Ich opinie dostarczą nam bezcenne osobiste i bezpośrednie wrażenia.

Roca, z ponad 100-letnim doświadczeniem, jako lider w designie, produkcji i dystrybucji wyposażenia łazienkowego, propaguje wysokiej jakości treści poprzez platformę cyfrową, aby dostarczać wiedzę z zakresu architektury, wzornictwa, innowacji i zrównoważonego rozwoju, które są ważne i interesujące dla społeczności zarówno lokalnej jak i międzynarodowej.

 

Treści podzielone są na cztery działy:
views on architecture| eye on design| the future I  sustainable world

Widok na architekturę, zbliżenie na wzornictwo, przyszłość, świat według zrównoważonego rozwoju.

 

Bądź na bieżąco - media społecznościowe:

Roca Gallery - Facebook

Roca Gallery- Youtube

Roca Gallery - Instagram