Linki

roca.pl/rocalife - na naszym blogu Roca Life znajdziesz pomysły i inspiracje do aranżacji Twojej łazienki. Skorzystaj z porad i propozycji naszych ekspertów, aby jak najlepiej zaprojektować twoją osobistą przestrzeń relaksu.

facebook.com/RocaLifePL

youtube.com/user/RocaPolska

instagram.com/roca_polska

wearewater.org - ROCA loves the Planet. Odwiedź stronę fundacji We Are Water

Roca Galery - Platforma o architekturze i designie, której celem jest propagowanie najlepszej architektury i designu

jumpthegap.net - międzynarodowy konkurs, który sprzyja odkrywaniu nowych talentów i zapewnia zwycięskiemu projektowi i jego twórcy międzynarodowy rozgłos.

onedaydesignchallenge.net - ROCA wspiera młode talenty na wczesnym etapie kariery zawodowej One Design Challenge by Roca - to konkurs dla studentów, młodych architektów albo projektantów, którzy nie ukończyli 30 roku życia..

armaniroca.com - Giorgio Armani, światowej sławy włoski projektant mody, rozpoczął współpracę z firmą Roca. Łazienka Armani/Roca to niezwykła koncepcja przekształcenia przestrzeni łazienkowej w wygodne i harmonijne pomieszczenie wyróżniające się indywidualizmem i elegancją.

laufen.pl -  jest jednym ze światowych liderów branży wyposażenia łazienek, powstała ponad 100 lat temu w szwajcarskim mieście Laufen i jest obecna w 135 krajach świata. Słynie ze znakomitego dizajnu, elegancji i niepowtarzalnego stylu. W ofercie firmy znajduje się ceramika sanitarna, meble, wanny,  brodziki,  baterie, akcesoria łazienkowe oraz seria produktów dla osób starszych i niepełnosprawnych.

facebook.com/laufenpolska

 

poolspa.pl - marka wchodząca w skład grupy ROCA, jest liderem na rynku urządzeń z hydromasażem i prekursorem idei SPA i wellness w Polsce.  Produkowane już od ponad 20 lat urządzenia sygnowane tym znakiem  perfekcyjnie łączą walory użytkowe, z jakością. W ofercie marki można znaleźć szeroki wybór wanien akrylowych z hydromasażem i bez. Ponadto stacjonarne i przenośne wanny SPA.