Supralit®

Deski i pokrywy wykonane z SUPRALIT® zapewniają maksymalną higienę, dzięki zmniejszonej porowatości i właściwościom antybakteryjnym.

sortuj według

Inne nasze innowacyjne materiały

Fineceramic

Jako wiodący światowy producent ceramiki sanitarnej, Roca wyróżnia się doskonałością i ciągłymi innowacjami w zakresie tego naturalnego materiału. Fineceramic® umożliwił nam przesunięcie ustalonych granic w projektowaniu umywalek poprzez zastosowanie materiału, dzięki któremu można formować w bardziej smukłe kontury, tworząc jednocześnie produkty bardziej wytrzymałe i lżejsze niż te wykonane z tradycyjnej ceramiki.

Stonex

Innowacje przekładamy na rozwój produktów po to, aby wpływały na lepszą jakość naszego życia. Poznaj zalety produktów z materiału Stonex® i wybierz rozwiązanie dopasowane ​ do potrzeb i Twojego stylu życia.​

Senceramic

Brodziki Senceramic® oferują wszystkie wyjątkowe właściwości ceramiki w wyjątkowo smukłej i wysoce antypoślizgowej konstrukcji. Dostępne w pięciu kolorach brodziki Senceramic® można przyciąć na wymiar i zamontować na równi z podłogą.

Supralit

Innowacyjny materiał Supralit® stosowany do produkcji desek WC i pokryw bidetowych zapewnia maksymalną higienę dzięki zmniejszonej porowatości.