In-Wash® Ona

Zintegrowana technologia, wysokiej jakości

Inspirowane regionem śródziemnym wzornictwo w połączeniu z ukrytą, ale wydajną technologią dla twojego komfortu.

Wyróżniające się cechy

Zaprojektowana, aby ułatwiać codzienność

Najbardziej inteligentne rozwiązania są po to, aby uprościć rutynowe czynności. Muszą być intuicyjne i nieskomplikowane. Dlatego każda cecha toalety In-Wash®Ona jest dokładnie przemyślana i łatwa w codziennej obsłudze.Prosty i dostępny panel boczny oraz pokrętło pozwalają użytkownikowi na swobodne ustawienia indywidualne funkcji mycia czy suszenia

Optymalizacja

Osobne otwory dyszy dla tylnego i przedniego mycia pozwalają na precyzyjne działanie. Tylne mycie wyposażone jest w technologię zwaną Airtech, która polega na tym, iż powietrze zmieszane z wodą pozwala i zapewnia znacznie lepszą skuteczność. Temperaturę wody, pozycję dyszy oraz ciśnienie wody można ustawiać według własnych potrzeb.Po umyciu, najlepszej jakości suszenie zapewni technologia z efektem Coanda. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na zwiększenie efektywności w krótszym czasie.In-Wash® Ona jest stworzona dla użytkownika i jego potrzeb. Dlatego obsługa urządzenia jest prosta, a wybrana konfiguracja łatwa do aktywacji.

Zaprojektowana, aby ułatwiać codzienność

Design i technologia wykracza poza nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno materiał jak i jego cechy pomagają redukować namnażanie się bakterii. In-Wash® Ona to najwyższe standardy higieny.Światło UV unicestwia skutecznie bakterie na dyszy samoczyszczącej. Technologia Rimless pozwala na optymalne spukiwanie i zachowanie czystości. Deski WC z funkcją szybkiego demontażu Lift&Clean są dla komfortowego czyszczenia i pełnej higieny

Roca Connect

Zintegrowane systemy sprawiają, że In-Wash® Ona jest inteligentna. Ustaw preferowane konfiguracje prania i suszenia oraz zarządzaj i wstępnie zaprogramuj inne funkcje za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Uzyskaj dostęp i śledź dane dotyczące zużycia, otrzymuj powiadomienia i alerty w Roca Connect i odkryj, w jaki sposób technologia może wspierać zrównoważony rozwój poprzez efektywne zarządzanie wodą.

Pokrętło i panel boczny

Łatwa i dostępna kontrola funkcji mycia i suszenia dzięki łatwemu dostępowi do regulacji

Tylne i przednie mycie

Osobne otwory dyszy z możliwością ustawień indywidualnych zaspakajają nasze potrzeby. Funkcja mycia tylnego wyposażona jest w technologię typu Airtech, w której strumień wody zmieszanej z powietrzem pozwala na najbardziej efektywne mycie.

Efekt Coanda

Ten mechanizm był źródłem inspiracji przy projektowaniu dyszy, która bezpośrednio kieruje strumień powietrza na wybrany obszar ciała. Dzięki temu bardzo precyzyjne można określić miejsce i jakość suszenia. Funkcja może być dostosowana do indywidualnych potrzeb, można też wybrać swój ulubiony poziom siły strumienia.

Dysza samoczyszcząca ze światłem UV

Wyposażona w funkcję czyszczenia wodą przed i po użyciu. Dodatkowo czyszczona jest przy użyciu promieni UV. Dzięki temu In-wash Ona zapewnia usuwanie 99,9% bakterii.

Technologia Lift&Clean

Deska myjąca może być w łatwy sposób podniesiona. Uniesienie siedziska do góry pozwala łatwo dotrzeć do trudno-dostępnych miejsc.

Roca Rimless®

Technologia, która optymalizuje czyszczenie przez wysoką jakość i standard spłukiwania

Podgrzewane siedzisko

jeszcze lepszy komfort dzięki funkcji podrzewania (w opcji). Daje miłe odczucie zbalansowanego ciepła, komfortowego dla naszego ciała. Dostępna tylko dla modelu wyposażonego w funkcję podrzewania siedziska.

Oświetlenie nocne

Subtelne światło pozwala łatwo znaleźć drogę do toalety nocą.

Odkamienianie

Intuicyjny proces odkamieniania przedłuża żywotność produktu.

Roca Connect

Roca Connect umożliwia dostosowanie ustawień i czasu trwania każdego procesu. Można również zaplanować i zaprogramować konserwację, czyszczenie i inne operacje.

In-Wash® Ona Gama produktów