Ella, kolekcja mebli idealna rekomendacja do serii Ona.

23/05/2022

Jeśli lubisz mieć wybór i sam tworzyć swoją wersję zestawu łazienkowego to ta seria jest dla Ciebie. Różne kolory, paleta rozmiarów i moduły dają wiele możliwości.

Kolekcja mebli Ella to szafki do zestawów z umywalkami blatowymi i nablatowymi Ona . Szeroka paleta rozmiarów zadowoli użytkowników niewielkich pomieszczeń i przestronnych salonów łazienkowych. Do większych pomieszczeń idealnie będą wpisywały się także moduły dodatkowe. A cały zestaw można komponować z 5 kolorami blatów i frontów oraz 2 wykończeniami uchwytów.

Meble łazienkowe Ella to przede wszystkim zestawy łazienkowe Unik z umywalkami Ona w 8 różnych rozmiarach od 45 cm do 120 cm z dwoma nieckami. Modele mają asymetrycznie zamontowane uchwyty do wyboru w chromie lub czerni, a fronty są od bieli w połysku i macie, poprzez szarości do czerni.

Innym rozwiązaniem może być szafka z blatem i umywalką. W takim układzie jest jeszcze więcej opcji kolorystycznych, ponieważ do koloru frontu można dobrać blat. Kolory blatów są korespondujące z frontami w kolorach od bieli przez szarości po czerń i w dębowym ciepłym wykończeniu drewna. Dzięki temu można tworzyć wiele modnych i zarazem uniwersalnych kombinacji. Takich szafek mamy do dyspozycji 4 o rozmiarach od 60 do 120 cm z podwójną umywalką. Oprócz tego można dobrać moduły boczne i kolumny łazienkowe. W kolumnach wysokość półek można regulować.

 

Szafki mają opcje z drzwiczkami i szufladami. Wykonane z metalu szuflady mają pełny wysuw przez to dostęp jest bardzo komfortowy. Zarówno drzwiczki jak i szuflady są z systemem cichego domyku.

Wybrane modele mają różną głębokość: 26 cm, 36, cm, 46 cm dzięki czemu oszczędzają przestrzeń. Wielość rozwiązań, rozmiarów i kolorów pozwala wybrać swoją najlepszą opcję. Wraz z bateriami Ona w czarnym wykończeniu i czarnymi uchwytami stanowią wspaniałą wyrazistą całość.

Rozwiązanie sprawdzi się i w małych gościnnych toaletach jak i w dużych głównych rodzinnych łazienkach gdzie mamy także rozwiązania dla dwojga. Wraz z modułami dodatkowymi można komponować piękne, funkcjonalne i uporządkowane wnętrze.

Pobierz katalog mebli łazienkowych Ella