Kolory, materiały, wykończenia i technologie na stoisku Roca podczas 4DD.

01/02/2022

W dniach 27-30.01.2022 odbyły się najlepsze targi designu 4DD, na których nie mogło zabraknąć marki Roca. Na naszym stoisku można było poczuć powiew śródziemnomorskiej bryzy i zobaczyć inspirowaną tym regionem kolekcję. Poniżej prezentujemy zaskakujące kolory, wykończenia i materiały naszych produktów. Poczuj z nami klimat śródziemnomorski!

Najważniejszą nowością w tym roku jest kolekcja Ona. Rozwinięta w Centrum Designu Roca we współpracy z międzynarodowym biurem projektowym Noa Design i Benedito Design kolekcja jest zdefiniowana przez styl śródziemnomorski i cechuje się łagodnymi kształtami i geometrycznymi liniami. Nowa kolekcja wyposażona jest w najnowsze innowacyjne rozwiązania marki jak technologia Fineceramic®, Stonex®, Everlux, bezdotykowe rozwiązania i Suparglaze®.

Bardzo funkcjonalna kolekcja Ona jest jednocześnie szlachetna, czysta i ciepła, pozbawiona czegokolwiek co mogłoby to zakłócać. Dzięki swojej architektonicznej formie gwarantuje absolutną harmonię wszystkich elementów, przez co wpływa na dobre samopoczucie.


Na stoisku Roca mieniło się od kolorów i wykończeń zarówno błyszczących jak i matowych. Wszystko za sprawą bogatej oferty kolorów ceramiki, brodzików i wykonczeń baterii.

Niezwykłe kształty nowych umywalek Ohtake dostępnych tylko w salonach klubowych oraz całą paletę kolorów ceramiki przyciągają uwagę.

W wielu, bo siedmiu kolorach oferowane są także nowe brodziki Pyros, które wraz z kabiną Metropolis z profilem w chromie i czarnym tworzą nowoczesną propozycję. 

 


Idealnym uzupełnieniem będą także baterie, które oferujemy w wysokiej jakości powłoki PVD Everlux zapewniając niezapomniane wrażenia estetyczne w połączeniu z trwałoscia na lata. Baterie Naia, Insignia, Calai Ona oferują ferię kolorów, oprócz tradycyjnego chromu wybrane serie dostępne są w wykończeniach: rose gold, titanium black, brushed titanium black i czarny mat.

 


Doskonałym uzupełnieniem będą także nowe meble Victoria Pro i Ella. Ella, to kolekcja, która oferuje bogaty zestaw możliwości i kombinacji. To meble modułowe zawierające wiele opcji szafek, blatów i uchwytów. Szeroka oferta rozmiarów, także głębokości pozwoli na wybranie dla siebie idealnej propozycji.

Zobacz katalog Wszystko do łazienki

 

Odkryj więcej o kolekcji Ona

Zapraszamy na naszą stronę Ona

Pobierz katalog kolekcji łazienkowej Ona