rocagalleryconnects zaprasza do rozmów o designie na żywo

22/05/2020

Roca podejmuje nową inicjatywę #rocagalleryconnects zapraszając znanych architektów i projektantów z całego świata do rozmów o architekturze na żywo na kanale społecznościowym.

Już w poniedziałek 25 maja 2020 o godzinie 17.00 odbędzie się rozmowa na żywo na @rocagallery_official z pracownią Envisions design Lab. To wielokrotne nagradzana, młoda pracownia, która prowadzi dialog z ikonami designu oferując alternatywną ścieżkę.

O Roca Gallery: Roca od lat prowadzi platformę międzynarodowego dialogu o architekturze i designie. Wcześniej przez spotkania, wykłady i dyskusję w galeriach Roca, dziś ze względu na obecną sytuację następuje wzrost inicjatyw online.

Jedną z nich jest udział w projekcie #rocagalleryconnects projektantów i architektów, którzy odnieśli sukces. To seria „live video” w których zaproszeni projektanci poruszają istotną dla rozwoju architektury i designu tematykę.

Obserwuj i sprawdzaj: Oto link.

Roca Gallery (@rocagallery_official) • Instagram photos and videos

Galerie Roca, powstały na całym świecie, aby oddać hołd wzornictwu i architekturze. Miały i mają gromadzić środowiska ceniące architekturę i design. To platforma dialogu i wymiany myśli w zakresie innowacji i zrównoważonego rozwoju. Zostały zaprojektowane przez wspaniałe biura projektowe z całego świata.

Pierwsza powstała w Barcelonie jako wyraz wartości i identyfikacji marki Roca , w której od 2009 prezentowane są historia marki, oddanie firmy w zakresie designu, innowacji, zrównoważonego rozwoju i idei well-being. Następnie powstały kolejne w Madrycie, Lizbonie, Londynie Szanghaju i Pekinie.