Ze stelażami Duplo One Roca zyskasz więcej miejsca w łazience, a nowe przyciski będą niezapomnianą ozdobą.

18/05/2020

Roca wprowadza nowe stelaże Duplo One. Wszystko po to, aby było bardziej komfortowo, higienicznie i ekologicznie. Wraz ze stelażami oferowane są najbardziej popularne przyciski Roca, w tym nowe np. w kolorze matowy brąz, idealne do kolorowej ceramiki Beyond.

Stelaże Duplo One są oferowane do tak popularnych na polskim rynku misek wc i toalet myjących podwieszanych i do stojących do zabudowy lekkiej i ciężkiej. Ich największą zaletą jest głębokość, która została zredukowana aż do 80 mm. To idealne rozwiązanie do mało przestrzennych łazienek. Komfort użytkowania zwiększa cichy zawór napełniający, który spełnia wymagania 1 klasy akustycznej (poziom głośności jest mniejszy niż 20 dBA).

System zapewnia oszczędne spłukiwanie. Poprzez regulację można wybrać jedną z trzech opcji ilości wody: 6/3l, 4,5/3l aż do wersji najbardziej oszczędnej 4/2l.

Do stelaży dostosowana jest cała gama przycisków tradycyjnych i wysoce higienicznych elektronicznych. Będą stanowić wyjątkową ozdobę w łazience. Ich kolory w tym matowy brąz nowego przycisku PL10 są dostosowane do oferty łazienkowej Roca. Szczególnie wyjątkowe połączenie stanowi połączenie z ceramiką kolorową Beyond. Ponadto przycisk jest łatwy w użyciu, dzięki odpowiedniej konstrukcji. Skok klawiszy przy nacisku jest mniejszy niż 1 cm.

Nowe stelaże są łatwe w montażu, przyciski montuje się bez użycia narzędzi, a wysokość może być w łatwy sposób regulowana. Pomocne instrukcje znajdują się na stronie roca.pl. Ich zastosowanie to gwarancja niezawodności i najwyższej jakości na lata, a to za sprawą zastosowanych komponentów.

Zobacz katalog systemy instalacyjne Roca Dublo One