Twoja oaza spokoju – łazienka. Tylko
z wannami Roca.

22/01/2021

Obecnie ze szczególną uwagą przyglądamy się wnętrzom swojego domu, w którym łazienka nabiera nowego znaczenia. To miejsce wyjątkowe, bardzo osobiste, w którym możesz stworzyć aurę relaksu i spokoju. W tym celu warto zdecydować się na jeden z wielu nowych modeli wanien Roca. Zanurz się w gorącej kąpieli i ukochanej literaturze.

Wanna Spiro to nowość wśród wanien wykonanych z materiału Stonex®. Ten wyjątkowy, miły w dotyku materiał, dłużej utrzymuje temperaturę wody, a kąpiel może trwać wieki, bez dolewania gorącej wody.

Wanna Spiro to wanna prostokątna, do zabudowy. Cechuje się świetnym designem, który jest spójny z designem umywalki Inspira. Wyróżnia się nowoczesną bryłą, a koronę wanny tworzą płaskie krawędzie - jedynie 15 mm. Jest wykończona idealnie prostymi kątami, co pozwala na zabudowę na równi z płytkami. Dodatkowo zawiera aż 3 półki odkładcze - idealne na ulubiony płyn do kąpieli czy wyczekiwaną w kolejce do przeczytania lekturę. Każde z oparć ma inny kąt nachylenia: z jednej strony jest wersja leżąca, a z drugiej siedząca. Możesz wybrać tą, która najbardziej Ci odpowiada. Jednym słowem: wygoda, styl i funkcjonalność w jednym, a do tego miłe odczucie w dotyk naturalnego i przyjemnego materiału!

Z kolei wanna Maui to najmniejsza wanna kompozytowa (wersja Round 1500×700 mm) i występuje w dwóch wersjach Round i Square. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej niecce i cienkim ściankom, mimo niewielkiego rozmiaru jest w niej wystarczająco dużo miejsca na kąpiel.

W ofercie są ponadto inne wanny wolnostojące z urzekającego materiału Stonex ® - wanny Raina i Ariane, które cieszą się dużą popularnością.

Wśród wanien akrylowych Roca oferuje nową serię SAVAI. To seria wielu modeli jednoosobowych w rozmiarach: 1500 x 750 mm, 1600 x 750 mm, 1700 x 750 mm i dla dwóch osób w rozmiarach: 1700 x 800 mm, 1800 x 800 mm. To wanna o nowoczesnej geometrycznej bryle, szerokiej niecce, wygodnym oparciu i optymalnym kącie nachylenia. Wszystko z myślą o wygodzie użytkowania. Niska korona wanny nadaje jej nowoczesnego i lekkiego wyglądu i jednocześnie pozwala na łatwe wejście do wanny. Można na niej zamontować baterię. Wybierz najlepszą wersję dla siebie.

Wannę kompozytową wolnostojącą Ariane

Wannę kompozytową wolnostojącą Raina

Wannę kompozytową prostokątną z cienkim rantem Spiro

Wannę kompozytową prostokątną z cienkim rantem Savai

Kolekcję wanien kompozytowych wolnostojących Maui 

Kolekcje Wanien Roca