Roca prezentuje nowości 2023 na Targach designu w Katowicach.

17/01/2023

Nowości w ofercie mebli łazienkowych efektem współpracy z nowymi fabrykami w grupie Roca.

Marka Roca w czasie targów 4DD 2023 przedstawi ciekawe nowości w kategorii mebli. To efekt przejęcia grupy Royo przez koncern Roca. Nowe centrum kompetencji pozwala na rozwój mebli łazienkowych zgodnie z oczekiwaniami rynku i najlepszymi standardami Roca. W Polsce firma ma dwie fabryki mebli znane pod nazwą Elita.

Święto designu i architektury 4DD, które jest od wielu lat organizowane w sercu Śląska czyli w Katowicach zawsze jest wspierane i sponsorowane przez grupę Roca.

Na stoisku Roca znajdziemy kilka nowych mebli łazienkowych takich jak Alpine, Ella czy Gap w nowej odsłonie. Ofertę wyróżnia jakość, funkcjonalność, nieprzeciętne wykonanie i dbałość o detale. Meble idealnie pasują do umywalek i ceramiki Roca, stanowiąc świetny komplet. Modułowe rozwiązania i różnorodność kolorystyczna dają wiele indywidualnych rozwiązań zgodnie z potrzebami użytkowników.


 

Przedstawimy również świetnie zapowiadającą się kolekcję Ona o śródziemnomorskich inspiracjach i jej komplementarną ofertę np. kabinę Metropolis wraz z brodzikiem Pyros.

Liczymy również, że uwagę wizytujących przyciągnie seria designerskich umywalek o zaskakującym kształcie Ohtake projektu brazylijskiego designera Rui Ohtake.

Na stoisku nie zabraknie kolorów i wykończeń wszystkich naszych produktów i rozwiązań tak dziś modnych i oczekiwanych przez użytkowników.


 

Zapraszamy również na panele dyskusyjne z udziałem naszych ekspertów. W tym roku skupiliśmy przede wszystkim na zagadnieniach zrównoważonego rozwoju:

Marek Słaboń

Dyrektor Handlowy

26 stycznia 2023 r. | 12.30-14.00
DESIGN
#4DEVELOPMENT. TAKIE WYPOSAŻENIE WNĘTRZ MA SENS
Jak z Instagrama, ale czy ekologicznie i z dobrym designem? O wnętrzarskich wyborach Polaków 


Joanna Dec Galuk

Dyrektor marketingu

UDZIAŁ W DYSKUSJI

26 stycznia 2023 r. | 14.45-16.15
TECHNOLOGIE
#4DEVELOPMENT. TE MATERIAŁY WYBIERAJMY
Recycling wkracza na salony 


Jaume Cassanyer

Bespoke Laufen Project Manager

UDZIAŁ W DYSKUSJI
27 stycznia 2023 r. | 10.00-11.00
DESIGN
#4DEVELOPMENT. TAK TWÓRZMY RZECZY