Ona to także seria niepowtarzalnych kolorowych baterii.

01/03/2023

W kompletnej serii Ona nie mogło zabraknąć baterii. Ich zrównoważona elegancja podkreśla przestrzeń, a ponadczasowy prosty design będzie zawsze aktualny.

Baterie łazienkowe Ona sprawdzą się zarówno w przestrzeni minimalistycznej jak i bardziej wyszukanej. Cylindryczne i wyjątkowo smukłe kształty korpusu z płaskim, prostokątnym uchwytem to esencja stylu. Precyzyjnie zaprojektowany kąt nachylenia wylewki i perlatora gwarantują optymalny wypływ wody nie rozchlapując jej. To seria, która łączy technologię, funkcjonalność i design.


 

W kolekcji znajdziemy kilka typów baterii umywalkowych, które inspirują do tworzenia dowolnych kompozycji z umywalką. Do wyboru są modele ścienne podtynkowe i sztorcowe w trzech wysokościach dając wiele możliwości łączenia z umywalkami blatowymi i nablatowymi.

Wyposażone w system Cold Start baterie redukują zużycie energii, ponieważ otwieramy zawsze zimną wodę jeśli uchwyt jest w pozycji standard. Z kolei perlator zapewnia wypływ 5l wody na minutę, co jest bardzo ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem. Mamy więc wpływ na redukcję zużycia tak ważnego dla ziemi zasobu.


 

W strefie wanien i prysznica świetnie sprawdzą się rozwiązania podtynkowe i natynkowe. Kolekcję uzupełnia bateria bidetowa i zlewozmywakowa.

Wszystkie modele baterii z kolekcji Ona pozwalają na płynną i precyzyjną pracę przez lata. Wysoką jakość i niezawodność gwarantują testy (milion ruchów otwierania i zamykania).


 

Baterie łazienkowe Ona to nowoczesna galanteria i ozdoba łazienki, ponieważ są dostępne w czterech wykończeniach dając możliwość indywidualnej aranżacji przestrzeni łazienkowej. Chromowane wykończenie z powłoką Evershine gwarantuje najlepszą ochronę, błyszczącą i jednorodną powierzchnię oraz większą odporność na zarysowania. Tak modne dziś tytanowa czerń i różowe złoto są wyprodukowane w technologii Everlux. Powłoka uzyskuje idealny delikatny kolor i jest jednocześnie trwała i odporna na zarysowania. Seria dostępna jest również w wykończeniu matowej czerni.