Ceramika łazienkowa Roca niczym szlachetne kamienie

16/12/2020

Kolekcja Beyond i Inspira zyskują nowe oblicze w połączeniu z ferią barw. 5 zaskakujących wykończeń inspiruje do tworzenia nowych przestrzeni. Dokładnie w takich tonacjach kolorystycznych prezentowane były wnętrza i produkty na prestiżowych targach w Mediolanie.

Organiczna kolekcja Beyond i oparta na geometrii Inspira oferują nowe wersje kolorystyczne. Do wyboru oprócz bieli są: ONYKS, który nadaje wnętrzu tajemniczości i elegancji, a umywalka w czerni jest inspiracją do jego dekoracji. KAWA to odcień brązu, który uwydatnia bryły ceramiki. Z kolei PERŁA subtelnie i szlachetnie wyróżnia ceramikę budząc ciepłe skojarzenia z muszlą. BEŻ uwydatnia walory stylowej łazienki wyposażonej w kolekcję Beyond czy Inspirę. Matowa odsłona bieli, stworzy przestrzeń nieprzeciętną, wyszukaną i elegancką. Ta mała różnica tworzy wielką zmianę.

Dostępne w 5 nowych wykończeniach kolekcje są wyjątkowe także przez swój design. Beyond ze względu na zaoblenia i organiczne formy, które świetnie się prezentują w dużych przestrzeniach, a Inspira przez oparty na geometrii design. W obu kolekcjach są umywalki Fineceramic® jak i toalety oraz bidety. Atrakcyjne wykończenia nadają charakteru kolekcjom i pozwalają uzyskać efekty elegancji i tajemniczości, podkreślają formę przez kolor kawy czy onyksu lub subtelnie zmieniają odbiór bryły przez świetlistość perły, matowość bieli czy naturalny beż.

Dodatkowo połączenie ceramiki z czarnymi bateriami np. Naia, przyciskiem spłukującym w czerni czy brązie dopełnia całości. Nowoczesne toalety, umywalki i bidety w nowych wykończeniach wprowadzają zupełnie nową jakość do wystroju wnętrz.