Bezdotykowy mechanizm spłukujący.
Prosty sposób
na zwiększenie higieny w łazience bez remontu.

22/02/2021

Roca oferuje proste rozwiązanie, które pozwoli w zbiorniku WC zainstalować nowoczesny elektroniczny mechanizm bezdotykowy EM1, bez remontu, brudu, ponieważ wymiana mechanizmu jest bardzo łatwa.

Toaleta WC, która jest wyposażona w zbiornik ceramiczny może zostać w łatwy sposób zamieniona w nowoczesną, bezdotykową i bardzo higieniczną, taką jakiej dziś oczekujemy.

Wszystko za sprawą rozwiązania Roca. Elektroniczny mechanizm spłukujący EM1 Roca pasuje do większości zbiorników o średnicy otworu pod przycisk 40 mm. Obsługa mechanizmu jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy ruch ręki nad zbiornikiem w obszarze detekcji. Dłuższe przytrzymanie ręki oznacza spłukiwanie większą ilością wody, a krótszy - machnięcie - oznacza spłukiwanie mniejszą ilością wody.

Taki bezdotykowy sposób obsługi spłukiwania zwiększa poziom higieny i zatrzymuje rozprzestrzenianie się wirusów. Jeśli jednak ktoś woli manualnie, ale także w przypadku wyczerpania baterii, zawsze istnieje możliwość tradycyjnego uruchomienia spłuczki przez nacisk.

Co więcej, mechanizm EM1 nie wymaga podłączenia zasilania w pobliżu toalety, ponieważ jest zasilany bateriami. Cztery baterie alkaliczne umożliwiają wykonanie ok. 40 000 spłukań, więc nie trzeba się martwić o ich częstą wymianę. Dzięki możliwej regulacji, urządzenie pozwala ponadto na znaczącą oszczędność wody. Instalacja mechanizmu ze zintegrowanym czujnikiem podczerwieni do opróżniania WC to zatem wyjątkowo proste, skuteczne, a co najważniejsze – niezwykle higieniczne i ekonomiczne rozwiązanie.

Obecni lub przyszli właściciele kompaktów WC z serii: Victoria, Debba, Gap Round, Gap Square, Meridian, Dama-N, Inspira mogą rozważyć zakup takiego higienicznego mechanizmu spłukującego.

Bezdotykowy mechanizm spłukujący do kompaktów EM1

Pobierz ulotkę EM1 (sekcja kolekcje stelaże  i przyciski)