Roca Galleries

Odkryj flagowe budynki marki Roca

Galerie Roca to nie tylko miejsca, lecz koncepcja, w której zawarta jest awangardowa oferta i wizja przyszłości firmy Roca. Powstają w oparciu o trzy filary: wzornictwo, innowację i zrównoważony rozwój. Galerie Roca są miejscem dialogu między ogółem społeczeństwa, a profesjonalistami zaangażowanymi w udoskonalanie przestrzeni łazienkowej.

Galerie Roca to miejsce spotkań i otwartych dyskusji, gdzie przecinają się drogi myślących podobnie projektantów, architektów i dekoratorów wnętrz z całego świata. Każda z lokalizacji (Londyn, Szanghaj, Barcelona, Madryt, Lizbona i Pekin) stanowi wielodyscyplinarną platformę wymiany doświadczeń oraz część globalnej sieci służącej odkrywaniu, interpretowaniu, opracowywaniu i udostępnianiu informacji o nowych trendach w branży.

Projektanci Galerii Roca – tj. Zaha Hadid Architects w Londynie, Francesc Rifé Studio w Szanghaju, Borja, Lucía i Carlos Ferrater z pracowni architektonicznej OAB w Barcelonie, Estudio Lamela w Madrycie, Ferruz Decoradors w Lizbonie oraz Ma Yansong w Pekinie – stworzyli obiekty o wyjątkowym wyglądzie , który odzwierciedla wartości marki Roca. Dlatego też Galerie Roca zostały zaprojektowane jako miejsca, w których znajdzie się zarówno szeroką gamę produktów Roca, jak i rozbudowaną ofertę wydarzeń społeczno-kulturalnych.

 

Roca Barcelona Gallery

Gallery experience

Roca Lisboa Gallery

Roca London Gallery

Roca London Gallery

Roca Madrid Gallery

Roca Beijing Gallery

Wzornictwo i innowacje