Roca Galleries

Odkryj flagowe budynki marki Roca

Galerie Roca Galleries to nie tylko konkretne miejsca, lecz ucieleśnienie koncepcji, która ukazuje awangardową ofertę i nowatorską wizję Roca. Roca Galleries zostały stworzone z myślą o zasadach wzornictwa, innowacyjności i zrównoważonym rozwoju, dzięki czemu wyraźnie podkreślają zaangażowanie naszej marki w nieustanny dialog ze społeczeństwem, a także z zawodowcami, którzy tak jak my interesują się i troszczą o właściwe pomysły na przestrzeń łazienkową.

Roca Galleries stanowią miejsce spotkań i forum do otwartego dialogu, która przyciąga podobnie myślących projektantów, architektów i dekoratorów wnętrz z całego świata. Galerie w Londynie, Szanghaju, Barcelonie, Madrycie i Lizbonie zapewniają interdyscyplinarną platformę wymiany myśli, tworząc sieć o światowym zasięgu służącą do identyfikowania, interpretowania, opracowywania i dzielenia się informacjami o nowych trendach w branży.

Zaha Hadid Architects w Londynie, Francesc Rifé Studio w Szanghaju, pracownia architektoniczna Borja, Lucía and Carlos Ferrater’s OAB w Barcelonie, Estudio Lamela w Madrycie oraz Ferruz Decoradors w Lizbonie urzeczywistnili tę wizję w Roca Galleries, które łączą intrygujący wygląd i wierne zaprezentowanie wartości, jakimi kieruje się nasza marka.

Roca Galleries zostały zaprojektowane jako wszechstronne, praktyczne miejsca, w których można obejrzeć szeroki asortyment produktów Roca oraz skorzystać z licznych atrakcji towarzysko-kulturowych.

 

Wzornictwo i innowacje