Aktualności firmowe

doby-wzor-th.jpg

Ultrapłaskie prostokątne brodziki kompozytowe Helios i toaleta myjąca In-Wash® Inspira zakwalifikowały się do finału konkursu Dobry Wzór 2017, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. W tegorocznej edycji konkursu do finału przeszło 114 produktów, spośród których 43 znalazło się w kategorii Dom.

 

Celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów. Rozwiązania marki Roca uzyskały już na wcześniejszym etapie rekomendacje jako produkty najwyższej jakości na polskim rynku w kategorii Dom.

Ultrapłaskie prostokątne brodziki kompozytowe Helios, wykonane z innowacyjnego konglomeratu STONEX®, opracowanego przez firmę Roca. Dzięki pokryciu żywicą są miłe w dotyku, a ich nowe tekstury inspirowane teksturą drewna. Ze względu na wygląd, funkcjonalność i wygodę użytkowania, reprezentują najnowsze trendy w wystroju łazienek. Dostępne są w różnorodnych kolorach (Biały, Szary łupek, Czarny i Kremowy) i wielu rozmiarach. Ze względu na powierzchnię antypoślizgową to także bardzo bezpieczne rozwiązanie, zapewniające wysoki komfort korzystania.

In-Wash® Inspira to łatwa w obsłudze, zaawansowana technologicznie, intuicyjna toaleta myjąca, która zapewnia idealną higienę i najwyższy komfort. To najnowszej generacji urządzenie, zaprojektowane przez inżynierów Roca, wyróżnia technologia, która pozwala zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby użytkowników. Jest idealnym rozwiązaniem do utrzymania codziennej higieny. Produkt charakteryzuje uniwersalny minimalistyczny design, który przypominając standardową miskę WC, idealnie wkomponowuje się w każdą przestrzeń łazienkową.

 

Ogłoszenie Laureatów Konkursu nastąpi 26 października br. podczas Gali Finałowej. Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana w okresie 27 października do 3 grudnia.

Konkurs Dobry Wzór 2017 – rozwiązania Roca w finale

Brodziki Helios i toaleta myjąca In-Wash® Inspira w gronie finalistów konkursu