Porady

Wskazówki na temat wyboru baterii

Nieustannie zmieniająca się technologia pozwala oferować produkty, które są bardziej sprawne, energetycznie wydajne i ekologiczne. Poniżej omawiamy kilka czynników, jakie należy wziąć pod uwagę przy wymianie baterii i najbardziej korzystne rozwiązania dostępne aktualnie na rynku.

Ochrona środowiska

Często podczas korzystania z umywalki nie potrzebujemy ciepłej wody. W nowej generacji baterii Cold Start uchwyt baterii ustawiony jest domyślnie na wodzie zimnej, co zapobiega niepotrzebnemu uruchamianiu pieca, marnowaniu energii i emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

Bateria Cold Start

Oszczędność

Gdy myjemy ręce lub szczotkujemy zęby, woda nie musi płynąć z największym natężeniem. W związku z tym w bateriach Roca zastosowaliśmy ograniczniki przepływu, aby zmniejszyć ilość zużywanej wody bez negatywnego wpływu na wygodę użytkownika.

Bateria Cold Start

Optymalna temperatura w kilka sekund

Wystarczą trzy sekundy i gotowe – woda ma idealną temperaturę. Baterie termostatyczne Roca są wyposażone w dwa elementy sterujące. Jeden umożliwia błyskawiczne ustawienie komfortowej temperatury kąpieli, a drugi zapewnia optymalny strumień wody.

T-1000 bateria

Całkowite bezpieczeństwo

Koniec z wypadkami. Technologia Safe Touch zastosowana w bateriach termostatycznych Roca zapobiega ich przegrzaniu. Dzięki niej użytkownik może mieć pewność, że nie poparzy się, dotykając metalowych części.

T-1000 bateria

Zintegrowane wzornictwo

Użytkownikom o innowacyjnym podejściu do projektowania wnętrz oraz tym, którzy po prostu chcą odnowić swoją łazienkę, polecamy baterie podtynkowe. Dzięki rozwiązaniu RocaBox korpus baterii jest schowany w ścianie, co zmniejsza przestrzeń zajmowaną przez baterię i pozwala uzyskać eleganckie, minimalistyczne wzornictwo.

T-1000 bateria
Udostępnij