Inspiracje

STYL VINTAGE POWRÓCIŁ!

Nostalgia za minionymi czasami, stylem, kulturą, strojami, muzyką, wnętrzami.

Zastanawialiście się kiedyś co kryje się pod słowem styl, które jest tak wszechobecne? Styl życia, styl bycia, style w wyposażeniu wnętrz…. Czy to charakter, wyczucie smaku, a może moda? Jak go zdefiniujesz, albo…jak on zdefiniuje Ciebie?

POZNAJ HISTORIĘ CARMEN

Kiedyś stylem życia była elegancja. Kiedyś taniec w pojedynkę był nie do pomyślenia.

I właśnie w tych czasach w przestrzeni łazienkowej nie było miejsca na przypadek.

W 1946 roku na rynek została wprowadzona umywalka, która stała się symbolem epoki.

A ponieważ dobre wzornictwo nigdy się nie starzeje, dziś- siedemdziesiąt lat później powraca, by na nowo rozniecić żar ponadczasowego stylu.

Odtwarzamy charakter kultowego produktu, łącząc go z najnowszymi rozwiązaniami, by ten sposób stworzyć łazienki w stylu retro.

W ten sposób powrócisz do przeszłości- nie rezygnując z najmodniejszych detali i innowacyjnych materiałów.

I jak każda bajka i ta kończy się happy endem który brzmi:

Kolekcja łazienkowa Carmen.

Carmen vintage collection Roca

Synonim stylu, który nigdy nie wychodzi z mody.

Zaprojektowana z pasją. Jej klasyczne linie nadają charakteru całej kolekcji: od ceramiki po meble, od baterii łazienkowych po akcesoria, w których każdy detal jest doskonale przemyślany. Precyzyjnie zaprojektowane, wyrafinowane prostokątne kształty są odwzorowane w umywalkach ściennych i blatowych, a także w podstawach misek WC i bidetów.

Wszystkie elementy kolekcji łazienkowej Carmen wykonane są z ekskluzywnej i wysokiej jakości ceramiki Roca, której szkliwo zapewnia wysoką trwałość, odporność, a blask i biel pozostaną niezmienne przez lata.

Bidet and WC vintage Carmen of Roca

Deski WC i pokrywy bidetowe zostały wykonane z Supralitu®, nowego antybakteryjnego materiału, który jest nie tylko bardziej odporny na środki chemiczne i żółknięcie, ale także czterokrotnie mniej porowaty, a przez to bardziej higieniczny.

Idealne połączenie stylu tamtych lat z innowacją dzisiejszych czasów.

BATERIE VINTAGE- KONIECZNIE DWUUCHWYTOWE!

Nic tak nie kojarzy się z retro łazienką jak baterie dwuuchwytowe. W kolekcji Carmen znajdziesz baterie umywalkowe dwuuchwytowe, baterie trzyotworowe w wersji ściennej i stojącej. Najwyższy poziom wyrafinowania widoczny jest także w bateriach wannowych i prysznicowych wykonanych w wiktoriańskim stylu, które umożliwiają połączenie natrysku i deszczownicy.

Grifería de bañera vintage de Roca

KIEDYŚ-DZIŚ-JUTRO-PRZESTRZEŃ DO PRZECHOWYWANIA ZAWSZE W MODZIE!

Obojętnie w jakich czasach żyjemy, jaki styl jest naszym stylem- zawsze potrzebujemy przestrzeni do przechowywania. Żeby setki drobiazgów i rozrzuconych bibelotów nie zakłócało porządku. W związku z tym wybrać można mebel z dwiema szufladami i umywalką o długości 800 mm. A jeśli miejsca wciąż jest mało, idealnym rozwiązaniem będzie elegancka kolumna Carmen, w której regulowane półki oświetlone są diodami LED.

W łazience w stylu Vintage kluczowe znaczenie ma kolor. Przestrzeń powinna bowiem być ciepła, otulać wszystkich duchem przeszłości. W przypadku mebli Carmen możliwe są opcje wykończenia drewna – satynowa biel i satynowy szary antracyt. Idealnie wyglądają w połączeniu z blatami, dostępnymi w kolorze białym Venato i czarnym Marquina.

Dla podniesienia wygody i funkcjonalności wszystkie drzwi w meblach z kolekcji Carmen mogą otwierać się w obie strony. Ponadto, zarówno drzwi, jak i szuflady wyposażone są w system cichego zamykania, który zapobiega hałasowaniu podczas użytkowania.

Chcesz się wyróżnić lub szukasz lżejszej opcji- możesz uzupełnić umywalkę ścienną o konstrukcję ze stali nierdzewnej, która wyposażona jest w szklaną półkę i wieszak na ręcznik.

Jest stylowo? A jakże!

Accesories vintage Carmen of Roca

DETALE TWORZĄCE NIEPOWTARZALNY KLIMAT.

W kolekcji Carmen nie ma miejsca na przypadek. Oprócz charakterystycznych krawędzi Vintage w ceramice, kolekcja zawiera także elementy rodem z tamtych lat- przykładem jest elegancka rączka do toalety, uruchamiająca spłukiwanie ze zbiornika.

Doskonałym uzupełnieniem  jest także szeroka gama akcesoriów, złożona z elementów porcelanowych połączonych z chromem. To właśnie one nadają łazience ostatecznego szlifu, za sprawą pełnego wyrazu haczyka, wieszaka na ręcznik czy mydelniczki.

Carmen. Zainspiruj się stylem Vintage. PRZEŻYJ TO ZNÓW!

Udostępnij