Porady

Jesteśmy tu dla Was

Porządek, elegancję, szyk, maksymalną higienę i nowoczesne rozwiązania-możesz mieć dla siebie. Wystarczy, że zaprosisz do łazienki produkty Roca. My też mamy swoje marzenia. O tym, żeby sprawiać innym radość i zawsze być blisko. Żeby wyprzedzać nawet największe oczekiwania.

Koniec roku to nie tylko zmiana daty w kalendarzu i świadomość , że znów przybędzie nam lat.

Zazwyczaj to czas podsumowań i obietnic.

Podsumowań tego, co było, tego co zrobiliśmy i czego mimo 365 dni w kalendarzu  jakimś zrządzeniem losu  nie zdążyliśmy zrobić.

To  czas wielkich postanowień. Obietnic, zmiany nawyków, większych oszczędności lub przeciwnie -inwestycji, czas rozwoju i nowych wyzwań.

Pora zadać sobie pytanie, czym Nowy Rok jest dla Ciebie- jakie wiążesz z nim nadzieje, co po nim sobie obiecujesz?

 

Bo dla nas Nowy Rok jest dokładnie  tym samym, czym jest dla Was.

Tak samo refleksyjnie patrzymy za siebie i z taką samą iskrą w oku wyglądamy w przyszłość.

 

Rok 2018 był dla nas pełen wrażeń- jako firma z ponad 100 letnią tradycją staraliśmy się uczynić Waszą i naszą łazienkę wyjątkową i niepowtarzalną.

Dlatego próbujemy nowych materiałów, jak Stonex®, nawiązujących do natury, bezpiecznych i sprawiających, że kąpiel i prysznic stają się wyjątkowe- Ignis, Helios, Terran, Aeron, Raina, Ariane.

Dlatego zrobiliśmy ogromny krok w stronę technologii zapraszając do łazienek inteligentne toalety, które nie tylko zachwycają designem i bezkołnierzowym rozwiązaniem, ale przede wszystkim zapewniają maksymalną higienę.

Dbamy o porządek, lubimy upraszczać codzienne zadania. W związku z tym powstał nowy rodzinny  trzyszufladowy mebel Victoria –N.

Ale jednocześnie  zachwycamy się pięknem, lubimy przebywać w stylowym otoczeniu- takim, jaki reprezentują sobą meble Inspira.

Jesteśmy sentymentalni, przeszłość ma dla nas ogromne znaczenie i właśnie dlatego stworzyliśmy kolekcję Carmen, będącą hołdem dla jednej z najbardziej charakterystycznych umywalek lat 40’stych. Pełną udogodnień na miarę XXI wieku.

Lubimy design, dbamy o każdy szczegół, czujemy się wolni, gdy nie istnieją ograniczenia. Wśród takich odczuć  narodziła się kolekcja  Beyond. Aby łazienka była … jak ze snu!

Charakteryzuje nas precyzja i perfekcyjność, dlatego tak ważne jest dla nas, żeby ozdobić Waszą przestrzeń- np. bateriami Insignia, pełnymi elegancji, blasku, naturalnych inspiracji.

 

A 2019 rok… cóż, czy też  zjada Was ciekawość, co przyniesie?

Życzymy Wam- 365-u dni w pełni szczęścia. Życzymy, żeby Nowy Rok przyniósł nowe doświadczenia i spełnił każde postanowienie!

A porządek, elegancję, szyk, maksymalną higienę i nowoczesne rozwiązania-możesz mieć dla siebie. Wystarczy, że zaprosisz do łazienki produkty Roca.

My też mamy swoje marzenia. O tym, żeby  sprawiać innym radość i zawsze być blisko. Żeby wyprzedzać  nawet największe  oczekiwania.

Witamy 2019!

Udostępnij