Dlaczego warto z nami współpracować

koncern2_kompleksowa_oferta-1.jpg PROFESJONALNA KOMPLEKSOWA OFERTA Oferujemy kompleksowe rozwiązania od ceramiki sanitarnej i mebli, stelaży podtynkowych i dodatków łazienkowych, przez baterie, programy natryskowe, wanny, kabiny i brodziki, aż po urządzenia do hydromasażu i wanny SPA. Umożliwiamy także realizację projektów pod zamówienie: umywalek, blatów czy brodzików z materiałów kompozytowych. Nasze produkty posiadają ekologiczne rozwiązania, a wybrane serie sygnowane są znakiem „The water label”.

dobry_design2012.jpg IDEALNA OFERTA NA POTRZEBY KAŻDEJ INWESTYCJI Nasze propozycje są idealne zarówno do łazienek o ekonomicznym czy komfortowym standardzie, jak i do prestiżowych przestrzeni. Łazienka publiczna, łazienka dla niepełnosprawnych czy salony odnowy biologicznej SPA wyposażone w produkty z grupy Roca stanowią funkcjonalne i wysokiej jakości rozwiązanie na lata.

wyroznienie2012.jpg SIŁA I DOŚWIADCZENIE KONCERNU Roca Polska to część koncernu Roca, który istnieje już od ponad 100 lat i wspiera polski oddział długoletnim doświadczeniem w branży, zaawansowaną technologią i wiedzą. Czerpiąc inspiracje z rynków całego świata tworzy profesjonalną ofertę także na polski rynek.

wyroznienie2012.jpg REFERENCJE W POLSCE I NA ŚWIECIE Inwestorzy prestiżowych obiektów wielokrotnie zaufali grupie Roca powierzając nam swoje realizacje. Wyposażone w produkty grupy Roca hotele, biurowce, obiekty użytku komercyjnego i publicznego można zobaczyć na całym świecie. Poprzez wieloletnie doświadczenie, jakość i rzetelność zdobyliśmy zaufanie inwestorów na tym niezwykle wymagającym rynku.

wyroznienie2012.jpg WYSOKA JAKOŚĆ Nasze produkty cechuje wysoka jakość i precyzja. Wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów przy użyciu zaawansowanej technologii. Udzielamy długich okresów gwarancyjnych na wybrane kategorie produktowe. Nasze produkty spełniają wszystkie niezbędne normy potwierdzone odpowiednimi certyfikatami, potrzebnymi na rynku międzynarodowym.

wyroznienie2012.jpg EKOLOGIA I INNOWACYJNOŚĆ Stale ulepszane rozwiązania wyposażone są w systemy ekologiczne. Baterie Roca są projektowane od ponad 60 lat, a ich wciąż udoskonalane systemy oszczędzają wodę i energię. Mechanizmy oszczędzające wodę w zbiornikach misek WC czy ponowne wykorzystanie tzw. szarej wody w W+W pozwalają na znaczną redukcję zużycia wody i energii.

wyroznienie2012.jpg DESIGN Od ponad 50 lat nasze produkty powstają w Roca Design Center, przy współpracy z jednostką kreatywną - laboratorium Innovation Lab. Oba ośrodki tworzą innowacyjne produkty przy współpracy z biurami projektantów znanymi na całym świecie, takimi jak: Belén & Rafael Moneo, Giorgetto Giugiaro, David Chipperfield czy Herzog & de Meuron.

wyroznienie2012.jpg SZKOLENIA Na terenie całej Polski organizujemy szkolenia dla architektów i inwestorów, na których można dokładnie zapoznać się z wybranymi rozwiązaniami na potrzeby łazienek komercyjnych. Zainteresowanych zapraszamy na szkolenia do naszych fabryk, gdzie można się zapoznać także z technologią produkcji.

Pracuj z nami