Innowacje

Innowacje

Innowacyjność od pomysłu na produkt, przez jego wytworzenie, po logistykę i dystrybucję

Jedną z podstaw filozofii Roca jest przekonanie, że innowacje technologiczne stanowią klucz do stałego doskonalenia i trwałej poprawy w każdym podejmowanym działaniu. Z tego względu na każdym etapie produkcji w każdej fabryce używamy najnowszej technologii.

Roca stawia na innowacje – począwszy od pomysłu, przez projekt i produkcję, po logistykę i dystrybucję. Dążenie do technologicznej doskonałości cechuje wszystkie nasze fabryki na całym świecie, co sprzyja zapewnieniu synergii i gwarantuje najwyższą jakość procesu produkcji. Opierając się na bogatym doświadczeniu zgromadzonym we wszystkich centrach produkcji, nasz dział technologiczny dokłada wszelkich starań, aby dalej udoskonalać cały proces opracowywania i produkcji nowych wyrobów. Dzięki temu udaje nam się zachować pozycję przemysłowego i technologicznego lidera.

 

 

Nieustannemu dążeniu do innowacji w Roca przyświeca tylko jeden cel: zapewnić klientom najlepszą możliwą usługę. Z tego względu działy badań, rozwoju i innowacji analizują potrzeby i preferencje odbiorców, abyśmy mogli dostosowywać nasze produkty do zmieniającego się rynku. Proces dostosowania uwzględnia nie tylko aspekty estetyczne i ducha czasu. Jego celem jest także poprawa jakości życia ludzi.

Nasza firma