Innowacje

Innowacje

Innowacyjność to nowe materiały i technologia po inteligentne rozwiązania. Od pomysłu na produkt, przez jego wytworzenie, po logistykę i dystrybucję.

Jedną z podstaw filozofii Roca jest przekonanie, że innowacje stanowią klucz do stałego doskonalenia i trwałej poprawy w każdym podejmowanym działaniu. Tego oczekuje dzisiejszy świadomy klient.

Roca stawia na innowacje – począwszy od pomysłu, przez projekt i produkcję, po logistykę i dystrybucję. Dążenie do technologicznej doskonałości cechuje wszystkie nasze fabryki na całym świecie, co sprzyja zapewnieniu synergii i gwarantuje najwyższą jakość procesu produkcji.

Opierając się na bogatym doświadczeniu zdobytym na rynkach całego świata tworzymy przyjazne rozwiązania w najnowszych technologiach i przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów. W ten sposób tworzymy designerskie produkty, które cechuje zrównoważone wykorzystanie wody i energii, które są funkcjonalne i spełniają indywidualne potrzeby użytkowników. Ciągły rozwój sprawia, że jesteśmy liderem technologicznym i wyznaczamy trendy.

 

 

Nieustannemu dążeniu do innowacji w Roca przyświeca tylko jeden cel: zapewnić klientom najlepszą możliwą usługę. Z tego względu działy badań, rozwoju i innowacji analizują potrzeby i preferencje odbiorców, abyśmy mogli dostosowywać nasze produkty do zmieniającego się rynku. Proces dostosowania uwzględnia nie tylko aspekty estetyczne i ducha czasu. Jego celem jest także poprawa jakości życia ludzi.

Nasza firma