Innovation lab

Innovation lab

Chluba Roca w dziedzinie badań i przełomowych odkryć

Laboratorium Roca Innovation Lab to dynamiczny zespół złożony z projektantów koncepcyjnych o międzynarodowym doświadczeniu w wielu branżach. Celem zespołu jest opracowywanie propozycji innowacyjnych produktów, które wykraczają poza ramy zwykłego wzornictwa.

Zespół stanowi część Roca Design Center, mimo że pracuje w innym miejscu oraz posługuje się innymi procesami i narzędziami, które pozwalają mu na podejście do wyzwań z nowej perspektywy. Zadaniem zespołu jest poszukiwanie rozwiązań dla obecnych wyzwań w przestrzeni łazienkowej, których nie zaspokaja bieżący katalog produktów.

Pracując nad nowymi rozwiązaniami, zespół czerpie inspiracje z bieżących potrzeb użytkowników, a także przewidywań, jak będą kształtowały się potrzeby naszych odbiorców w kolejnych latach.

W swoich badaniach Roca Innovation Lab zawsze uwzględnia takie aspekty, jak zrównoważony rozwój, starzenie się społeczeństwa, nowe style życia oraz wszelkie trendy w skali makro, które mogą wpłynąć na społeczeństwo, domy oraz potrzeby związane z przestrzenią łazienkową.

Innovation Lab nie tylko proponuje rozwiązania koncepcyjne dla produktów łazienkowych, ale także organizuje sesje robocze z różnymi działami, zachęcając do prac nad innowacyjnymi produktami i wspierając inne inicjatywy firmy, w których mniej konwencjonalne punkty widzenia mogą wpłynąć na podejmowane decyzje.

Reasumując, misja Roca Innovation Lab to dbanie, by produkty Roca odróżniały się od innych na rynku, co przekłada się na korzyści dla naszych klientów oraz szanse na sukces biznesowy dla naszej firmy. Laboratorium Roca Innovation Lab (RIL) to nasz wkład w przyszłość, abyśmy mogli działać na światowym, zmieniającym się rynku pełnym coraz większych wyzwań jako zrównoważona, stabilna firma.

Nasza firma