Innovation lab

Innovation lab

Kreatywna jednostka wspierająca proces projektowy w dziedzinie badań i przełomowych odkryć.

Laboratorium Roca Innovation Lab to dynamiczny multidyscyplinarny zespół złożony z projektantów koncepcyjnych o międzynarodowym doświadczeniu. Jego celem jest opracowywanie innowacyjnych produktów, które wykraczają poza standardy i wyznaczają trendy.

Zespół stanowi część działu Roca Design Center posługując się narzędziami, które pozwalają mu na podejście do wyzwań z nowej perspektywy. Zadaniem zespołu jest poszukiwanie rozwiązań dla obecnych wyzwań w przestrzeni łazienkowej, których nie zaspokaja dotychczasowa oferta.

Pracując nad nowymi rozwiązaniami, zespół czerpie inspiracje z potrzeb użytkowników, a także przewidywań, jak będą kształtowały się potrzeby naszych odbiorców w przyszłości.

W swoich badaniach Roca Innovation Lab zawsze uwzględnia takie aspekty, jak zrównoważony rozwój, starzenie się społeczeństwa, nowe style życia oraz wszelkie trendy społeczne w skali makro.

Innovation Lab nie tylko proponuje rozwiązania koncepcyjne produktów łazienkowych, ale także organizuje warsztaty wewnątrz organizacji, zachęcając do prac nad innowacyjnymi produktami i wspierając inicjatywy firmy, w których mniej konwencjonalne punkty widzenia mogą wpłynąć na podejmowane decyzje.

Reasumując, misja Roca Innovation Lab to dbanie, by produkty Roca odróżniały się od innych na rynku, co przekłada się na korzyści dla naszych klientów oraz szanse na sukces biznesowy firmy. Laboratorium Roca Innovation Lab to nasz wkład w przyszłość, abyśmy mogli działać na światowym, turbulentnym rynku pełnym coraz większych wyzwań i oczekiwań.

Nasza firma