Nasza firma

Wszystkie wiadomości

pl-th-roca-galleries2.jpg

Roca na świecie

Roca uruchomiła platformę o architekturze i designie

• Platforma cyfrowa www.rocagallery.com to inicjatywa marki Roca, której celem jest propagowanie najlepszej architektury i designu. W projekt zaangażowanych jest trzydziestu międzynarodowych dziennikarzy, nowe ciekawe artykułu będą się pojawiały co tydzień
• Grono ekspertów wspólnie ustaliło przeznaczenie i kierunek rozwoju strony na pierwszym corocznym spotkaniu. W skład zespołu ekspertów wchodzą: Jane Duncan (ex - prezydent Królewskiego Instytutu Architektów Brytyjskich, Jonathan Bell – dziennikarz magazynu Wallpaper oraz Raya Ani (ex-prezydent Amerykańskiego Instytutu Architektów, oddział + Środkowy Wschód)

raina-th.jpg

Roca na świecie

Design Dla Konesera 2018

Do 18. lipca można oddać swój głos na wannę Raina w konkursie DESIGN DLA KONESERA Po rocznej przerwie plebiscyt DESIGN DLA KONESERA wraca, by już po raz szósty promować najnowsze technologie w połączeniu z doskonałym wzornictwem.

copernicus_pl-th.jpg

Roca na świecie

Roca partnerem rejsu legendarnego polskiego jachtu Copernicus

W tym roku Roca Polska będzie jednym z partnerów historycznego rejsu polskiego jachtu Copernicus z Goeteborga do Hagi w ramach rejsu legend Volvo Ocean Race. Jest to najstarsza łódź zgłoszona organizatorom i jedyna polska jednostka biorąca udział w regatach.