Nasza firma

Wszystkie wiadomości

oddc-th-pressnews.jpg

Aktualności o produktach

One Day Design Challenge by Roca Polska

W pierwszej polskiej edycji konkursu One Day Design Challenge by Roca udział wzięło blisko 270. młodych profesjonalistów oraz studentów architektury i designu • Zapoczątkowany 7 lat temu konkurs, funkcjonujący obecnie na arenie międzynarodowej, zorganizowany w Polsce podczas 4DESIGNDAY został entuzjastycznie powitany przez studentów i młodych profesjonalistów, którzy licznie wzięli udział w wyzwaniu • Zadanie polegało na zaprojektowaniu zestawu umywalki i baterii w perfekcyjnej harmonii • Konkurs wygrał projekt o nazwie MIST

whats-news-16-th.jpg

Aktualności o produktach

Number 16

- The centennial year ends with a grand celebration in Barcelona
- The We Are Water Fundation opens its first office in India

dobry-design-2018-thu.jpg

Roca na świecie

Brodziki Helios marki Roca wyróżnione w konkursie Dobry Design 2018

6 grudnia br. rozstrzygnięty został konkurs Dobry Design 2018 organizowany przez portal www.dobrzemieszkaj.pl oraz magazyn Dobrz Mieszkaj. W kategorii Przestrzeń Łazienki nagrodę główną otrzymał brodzik Helios marki Roca. Gala rozdania nagród odbyła się podczas V edycji Forum Dobrego Designu.

th-pl.jpg

Roca na świecie

19 listopada - Światowy Dzień Toalety

Tegoroczny Światowy Dzień Wody zwracał uwagę na problem, jakim jest jej brak i utrudniony dostęp do jej zasobów. Następujący po nim Światowy Dzień Toalet 2017, uzupełniając przekaz Światowego Dnia Wody przypomina, że istotną kwestią w tym temacie są także ścieki i postępowanie z nimi.