Nasza firma

Wszystkie wiadomości

hiden-life-of-water-pl-th.jpg

Roca na świecie

Ukryte życie wody

• W tym roku fundacja We Are Water chce zwrócić uwagę na to, jak ważna jest woda i jakie są konsekwencje braku dostępu do niej
• „Ukryte życie wody” to hasło tegorocznych działań, zwracające uwagę na fakty, których na co dzień nie dostrzegamy
• Fundacja przypomina, że w wielu krajach woda jest wciąż surowcem deficytowym, co negatywnie wpływa na rozwój tych regionów

roca-smartphone-th.jpg

Roca na świecie

Katalog Roca dostępny w aplikacji na smartfony i tablety

Firma Roca prezentuje darmową aplikację dostępną na telefony i tablety z systemami iOS i Android. Aplikacja, w której znajdziemy cały katalog produktów łazienkowych Roca, prezentuje całkowicie odświeżony design i pozwala na łatwiejszy, szybszy i bardziej intuicyjny dostęp do produktów.

design-day-th.jpg

Aktualności o produktach

Roca na 4 DESIGN DAYS 2018

Na tegorocznej edycji 4 DESIGN DAYS, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach 15-18 lutego nie mogło zabraknąć marki Roca. Podobnie jak w poprzednich latach marka zaprezentowała na swoim stosiku zarówno produkty, które zdobyły uznanie konsumentów, jak i absolutne nowości, które w najbliższym czasie będą wyznaczać trendy.

th-one-design-day-4.png

Aktualności o produktach

Roca partnerem 4 DESIGN DAYS 2018

W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się trzecia edycja 4 DESIGN DAYS – jednego z największych wydarzeń dotyczących trendów w architekturze i designie, gromadzącego ikony światowego i polskiego wzornictwa, architektów i projektantów, producentów, firmy usługowe i developerów.