Nasza firma

Wszystkie wiadomości

hidden.life-water-pl-th.jpg

Aktualności o produktach

Kimkolwiek jesteś, gdziekolwiek jesteś, zawsze masz prawo do wody

· Ponad dwa miliardy ludzi pozostaje wciąż w tyle. Hasłem przewodnim Organizacji Narodów Zjednoczonych jest “Leaving No One Behind” czyli „Nie zostawiając nikogo w tyle”, po to, aby stawić czoła globalnemu problemowi jakim jest brak dostępu do wody. · Fundacja We are Water, wspiera ideę ONZ i prowadzi kampanię #TheHiddenLifeOfWater, która podkreśla wagę realizacji celów zrównoważonego rozwoju i sprawiedliwy dostęp do wody dla wszystkich. · Z okazji Światowego Dnia Wody Roca ogłasza konkurs dla Szkół Podstawowych.

Ignis_pl-th

Aktualności o produktach

Natura zawsze nas fascynuje

Zobacz nowy brodzik Ignis Roca inspirowany kamieniem W odcieniach szarości i bieli o strukturze kamienia oferowany jest najnowszy brodzik z wyjątkowego materiału Stonex®. Ignis to kolejna propozycja Roca cieszących się popularnością nowoczesnych brodzików.

4ddc-2019-th

Aktualności o produktach

Roca na 4 DESIGN DAYS

W dniach 24-27 stycznia 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbyła się IV edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Roca zaprezentowała to, co będzie najmodniejsze w najbliższym czasie, warto to sprawdzić.