Nasza firma

Wszystkie wiadomości

konkurs-designu-winners-th.jpg

Aktualności o produktach

EXPRESOWY KONKURS DESIGNU

Druga edycja konkursu Roca One Day Design Challenge w Polsce zachęca młodych utalentowanych, aby tworzyć nowatorskie rozwiązania pod presją czasu. • Ekspresowy konkurs designu odbył się po raz drugi w Polsce skupiając prawie 160 młodych architektów i projektantów. • Uczestnicy mieli tylko 7 godzin, aby zaprojektować toaletę w handlowym punkcie detalicznym. • Projekt MOBIEGG autorstwa Wioletty Petyni I Aryny Mukha okazał się niezwyciężony i otrzymał I nagrodę.

Roca-na-4-DESIGN-DAYS-2019-th.jpg

Aktualności o produktach

Roca na 4 DESIGN DAYS 2019

Stoisko, obok którego nie da się przejść obojętnie! Przed nami kolejne ważne wydarzenie architektury i designu. W dniach 24-27 stycznia 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbędzie się IV edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Na tak prestiżowym wydarzeniu nie może zabraknąć marki Roca.

oddc-19-pl-th.jpg

Roca na świecie

EKSPRESOWY KONKURS DESIGNU

Roca One Day Design Challenge wzywa polskich młodych architektów i projektantów, aby sprawdzili swoją kreatywność w II edycji konkursu. • Międzynarodowy konkurs designu organizowany przez firmę Roca był obecny już w 12 krajach świata, w 2019 dołączą kolejne kraje. • Uczestnicy po raz kolejny podejmą wyzwanie projektowe. Ich zadaniem będzie przedstawienie innowacyjnego rozwiązania do przestrzeni łazienkowej tylko w jeden dzień.